tt55 in dar versiyonu

arkadaşlar bizim serviz geçenlerde ankaraya toplantıya gitmiş tt 55 in dar versiyonunun da çıkacağını sölemişler.
gören duyan bilgisi olan varmı.

Ynt: tt55 in dar versiyonu

Ben bayiyle konuştum. Çıkacak. Tahminen eylül ekim aylarında dedi. TT50,TT55,TT65 olacak. 4 çeker olacak. Dar bağ bahçe çiftçileri için çıkacak. Ls nin r50 r60 modeli var ya işte onun ölçülerinde olacak.

PLADAL link=topic=54616.msg578468#msg578468 date=1334156735' Alıntı:
Ben bayiyle konuştum. Çıkacak. Tahminen eylül ekim aylarında dedi. TT50,TT55,TT65 olacak. 4 çeker olacak. Dar bağ bahçe çiftçileri için çıkacak. Ls nin r50 r60 modeli var ya işte onun ölçülerinde olacak.
levyeli olursa td serisini baya bi zorlar gibime geliyor

Yeni tt dar serisi bu ay Bursa tarım fuarında tanıtılıyor. Bursa tarım fuarından sonrada bayilere sevkiyatı başlayacak. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
Bu bilgiyi bayiden öğrendim.

Arkadaşlar şubat 2013 de traktörler bayilere dağıtılıyormuş. Şu an ise bayilere fotoğrafları gönderilmiş. Elinde olan varsa paylaşabilir mi acaba fotoğrafları ?

ben ankaraya fabrikaya gittiğimde case nin bahçe serisi vardı 1,3 m genişlikte avrupa modellerdi o zaman sordum nh nin yokmu dediler çıkaracaz demek çıkardılar ki dedikodusu yayıldı büyük ihtimalde aynı tip ve özelliktedir

dl4Sk.jpg

OXEP.jpg

19eyt.jpg

l4K1b.jpg

bRDZA.jpg

Y4JfZ.jpg

UWRyV.jpg

FXvPC.jpg

BCVX.jpg

HXxp1.jpg