DEUTZ BU GÜN ÇEKAPTAN GEÇTİ

Dün bayi aradı yarın fabrikadan teknisyenler gelecek traktöre genel bakım yapacaklar dedi bü gün geldiler şikayetimin olup olmadığını sordular bende memnunum ama boşta biraz fazla yakıyo dedim şantrafüje yeniden ayar yatılar inşallah biraz daha az yakar boşta bide Yusuf TÜYLÜĞOLU arkadaşımızın isteği üzerine internet sitelerini yenilemelerini istedim şahsuvaroğluna teşekkür ederim traktörünün arkasında durduğu için ve sattım bitti demedikleri için.

Ynt: DEUTZ BU GÜN ÇEKAPTAN GEÇTİ

keykubat doğru söylüyor malının arkasında şahsuvaroğlu kadar duran bir firma daha yok helal olsun tekrar tekrar teşekkürler ayrıca marka vermek istemediğim yeni isim traktörlerden biri bizim köylü komşuma şatış yaptı satana kadar vermediği garanti türü kalmadı heveslendi aldı traktör daha tarlaya girmeden 3 kez köyden servise geri gitti heryerinden yağ atıyor ve vitesleri karışıyordu sonuç servisin kapısına gittiğimizde adamlar sanki kandırarak satış yaptığı bizleri değil kan düşmanını karşılıyordu ve bir kez daha teyit edildi alacaksan traktör değil malına sahip çıkan seni yarı yolda koymayan dost al bu HERŞEYE DEĞER

Ynt: DEUTZ BU GÜN ÇEKAPTAN GEÇTİ

bir rahatsızlığı çıkmamıştır işallah :D bayiler için, asıl işin malı sattıktan sonra başlaması lazım satana kadar değil
malından ve hizmetten memnunsan tekrar güle güle kullan abi :) paylaşım için teşekkürler