Derste Sıkılınca Neler Yapıyorsunuz??

Ynt: Derste Sıkılınca Neler Yapıyorsunuz??

nailyetek link=topic=54621.msg578924#msg578924 date=1334185164' Alıntı:
Derslerde sıkılmayın diye süt yollıyacaz size.:D Hemde inek sütü.
abi senin muhtarlıktan eğitim baakanlığına atanman lazım öğrencinin halinden iyi anlıyorsun :D

valla uyuyom ben :D :D her gün hocalar kızıoyr :D :D geçen fizikçi kafaya bi patlattı kitapı neye uradımı şaşırdım ;D ;D
arada yanımdaki arkadaş tekme atıyo öle uyanıyom ;D
geçende horlamaya başlamısım önümdekiler fln bana bakyo gülyolar arkadaş uyandırdı ;D ;D
cuma günleride hacı bugun alma gelirmi acaba die düşünüyom :D
abim okumadı büyük ihtimal bende okumucam ;D ;D 2 ay sonra emekli olcaz :D

nh_fıat link=topic=54621.msg579018#msg579018 date=1334231239' Alıntı:
valla uyuyom ben :D :D her gün hocalar kızıoyr :D :D geçen fizikçi kafaya bi patlattı kitapı neye uradımı şaşırdım ;D ;D
geçende horlamaya başlamısım önümdekiler fln bana bakyo gülyolar arkadaş uyandırdı ;D ;D
;D

Öle düsünme la... Oku, En Azından 2 Yıllık MYO Bitir....

Bu ufak evlatlar hep abilerini ablaları nı mı örnek alıyo yaww benimde var bi tane kardeşim namıssız o da okumaya hiç niyeti yok gibi okusun diye nasihat veriyom ama inşallah okur okuyun olum okuyun ben geçen yıl liseyi bitirdim hala daha diplomayı alamadım alttan ders var vermiyo namussuz karı matematikten geçirmiyo bu yıl girdim ygs ' ye bakalım MYO düşünüyorum bende 2 yıl okul arkasından askerlik gerisi allah kerim 2 yıllık da olsa okumak lazım diye düşünüyorum aslında bana kalsan onu bile okumam ama işte iktir kaktır kocamanlar ısrar ediyo ama okumanın gerekliliğinin bilincinde olmak lazım ... Allah herkesin gönlüne göre versin ... Abileri örnek almayın !!! :D :D

omerfarukkoc link=topic=54621.msg578691#msg578691 date=1334171329' Alıntı:
Bizim Sınıfın Hepsi Çiftçi... Boş Derste Biçer süreni mi aran, nadas edeni mi aran, pancar söküp yükletenimi aran, hepsi var :D ;D
Bu aralar sabahları hata kalktıgım için uyuyorum derslerde hoca bi kaldırıyo son dersin zili calmasına 2 dk var :D tmm gün bitti ;D ;D
sizin sınıf iyimiş ya ;D bizde 3-4 kişi anca bulursun ;D
nailyetek link=topic=54621.msg578924#msg578924 date=1334185164' Alıntı:
Derslerde sıkılmayın diye süt yollıyacaz size.:D Hemde inek sütü.
;D ;D iyiki ilkokul 5. sınıflara kadar gelcek ;D ;D
snn için daha kötü bilader keşke böle düşünmeyip okusan 2 ay sonra kalırsan ne olacak hiç düşündünmü ? hergün hacının dırdırını çekecen ;D
nailyetek link=topic=54621.msg578927#msg578927 date=1334185829' Alıntı:
Kardeş; okuyamadım ben yaaaa.:(
Allah nasibini verdikten sonra önemli deil be abi okumuş okumamış yeterki insan olabilsin
rocky link=topic=54621.msg578929#msg578929 date=1334186385' Alıntı:
boşver be nail abi. ne okumuşta adam olamamış insanlar var.
aynen abi :)

Bizim sınıfta okulda tek her çeşit karakter var 3 5 çiftçi emo mu ararsın apaçimi kız gibi olanmı artistmi şarkı söylüyen mi uçak yapıp atan mı garip garip sesler çıkaranmı Her çeşit var :D:D Genelde sıkılınca buda ( matematik ve fizik ) çogunlukla ya 'onu ' düşünürüm yada uyurum .Ama iş atolyeye gelince Saz ve darbuka başla oyun havası oynamaya:D:D

hntr-mhmt link=topic=54621.msg579085#msg579085 date=1334239613' Alıntı:
Bu ufak evlatlar hep abilerini ablaları nı mı örnek alıyo yaww benimde var bi tane kardeşim namıssız o da okumaya hiç niyeti yok gibi okusun diye nasihat veriyom ama inşallah okur okuyun olum okuyun ben geçen yıl liseyi bitirdim hala daha diplomayı alamadım alttan ders var vermiyo namussuz karı matematikten geçirmiyo bu yıl girdim ygs ' ye bakalım MYO düşünüyorum bende 2 yıl okul arkasından askerlik gerisi allah kerim 2 yıllık da olsa okumak lazım diye düşünüyorum aslında bana kalsan onu bile okumam ama işte iktir kaktır kocamanlar ısrar ediyo ama okumanın gerekliliğinin bilincinde olmak lazım ... Allah herkesin gönlüne göre versin ... Abileri örnek almayın !!! :D :D
abimi asla örnek almam. aramızda hep kavgalı geçer zaten. :D
bende onun gibi olurum die düşünyom ;D
amin :)
saimbal link=topic=54621.msg579086#msg579086 date=1334239626' Alıntı:
sizin sınıf iyimiş ya ;D bizde 3-4 kişi anca bulursun ;D ;D ;D iyiki ilkokul 5. sınıflara kadar gelcek ;D ;D snn için daha kötü bilader keşke böle düşünmeyip okusan 2 ay sonra kalırsan ne olacak hiç düşündünmü ? hergün hacının dırdırını çekecen ;DAllah nasibini verdikten sonra önemli deil be abi okumuş okumamış yeterki insan olabilsin aynen abi :)
düşünmemmi :D hemen bi ocağa yağcı olarak girerm ordanda kepçe operotoru :D bu alanda cevre geniş :D peder ocaktan emekli oldu. abim ocakta çalışyo :D (mermer ocağı) :D

omerfarukkoc link=topic=54621.msg579624#msg579624 date=1334305708' Alıntı:
Okuyun Okuyun... OKUMAMA ' yı Düşünme Gibi Bir Hataya Düşmeyin Şimdiden... Daha Yaşımız Genç, Şimdi Böyle Düşünebilirsiniz Ama İleride Çok Pişman Olursunuz ;)
nasıhatlar başladı :D
hntr-mhmt link=topic=54621.msg579630#msg579630 date=1334306737' Alıntı:
Gelişen Türkiye ' nin akıllı ve bilgili gençlere ihtiyacı var ...
akıllı ve bilgili gençlerden brisi benm abi ;D

Şimdi yaş olarak sizlerden büyüğüm kardeşlerim. Kendim anadolu öğretmen lisesini kazandım özel fen lisesine gittim. Oradan da Bilecikte kimya mühendisliği okuyorum. Gençler okumak insanın ufkunu açar. Düşünme yeteneğini geliştirir. Ama ben okulumda görüyorum. Sövüp saydığım da bir çok adam var. Bunların okumaması gerekirdi dediğim insanlar var. İçki masalarında, kar kızın koynunda, 1 hafta o kızla 1 hafta bu kızla olanlar gibi olmayın. Eğer onlar gibide olacaksanız ünide hiç okumayın.!!! Gençliğimizi bitirmeye şuursuzlaştırmaya çalışıyorlar ki bunu başarmaya başladılar. Kendinizi geliştirin. Çifçilik mi yapacaksınız, gidin ziraat okuyun 2 yıllık da olsa okuyun. Ama bunu hak ederek. İmkansızlıklar yüzünden okuyamayanları tanıyorum ben. Böyle yapanlar bunların haklarına giriyor. Ülkemizin gelişmesini istiyorsnız okuyun. Ben burada ahkam kesmem kesemem ama görüyorum da içkiye çok meyilli gençler var. Bunlar yanlıştır. Lafa geldik mi hepimiz müslümanız ama icraata geldik mi tık yok. Edepli, terbiyeli, şuurlu, bilinçli gençlere ihtiyacımız var.

Ya arkadaşlar hiç yaratıcı fikirleriniz yok :D
- Ders boş olursa uzun eşşşşek oynuyoz :D
- Bazen projeksiyon açıyoruz sınıf karanlık oluyor hoca göremiyor. Mesleğe giden bilir atölye dersleri vardır 3 saat hiç durmadan ders anlatırlar sürede uzun bazen 3 saat uyuduğum oluyor :D
- Telefonla ilgili ne varsa yapıyorum. Müzik, saçma ama vakit geçirici oyunlar, internet, face, trakkulup, mesajlaşma filan
- Kitapların boş yerlerine yeni kaporta tasarımları çiziyorum.
- Sevdiğim derslere katılıyorum hemde çok aktif olarak. Mesela Tarih, Coğrafya, Endüstriyel teknolojileri (elektrik)
- Onu düşünüyorum la onu.

neler yapmıyoz ki
1.uyumak
2.hafta sonları ne yapaçağımız ve ne yaptığımız oluyor...
3. pazertesi günleri 13 saat mimari proje çizimi oluyor o zaman koyver gitsin...
4. sınıfta düğün dahi yapıyoruz...
5.bluetooth ile telden tele maç yapıyoruz...
6.resim fln çizmek...
7. hocaların taklidini yapıyoz....

Dqn link=topic=54621.msg579768#msg579768 date=1334330885' Alıntı:
Ya arkadaşlar hiç yaratıcı fikirleriniz yok :D
- Ders boş olursa uzun eşşşşek oynuyoz :D
- Bazen projeksiyon açıyoruz sınıf karanlık oluyor hoca göremiyor. Mesleğe giden bilir atölye dersleri vardır 3 saat hiç durmadan ders anlatırlar sürede uzun bazen 3 saat uyuduğum oluyor :D
- Telefonla ilgili ne varsa yapıyorum. Müzik, saçma ama vakit geçirici oyunlar, internet, face, trakkulup, mesajlaşma filan
- Kitapların boş yerlerine yeni kaporta tasarımları çiziyorum.
- Sevdiğim derslere katılıyorum hemde çok aktif olarak. Mesela Tarih, Coğrafya, Endüstriyel teknolojileri (elektrik)
- Onu düşünüyorum la onu.
Bir çoğu benimkilerle aynı ;D