samancı biçer çeteniyle berabeR

Ynt: samancı biçer çeteniyle berabeR

bu biçer iş çıkarmaz bence daha büyüklerini çıkarmaları lazım en azından tc ayarında bir biçer yapmaları gerekiyor.her sene fuara aynı makinalarla geliyorlar...

ewt cok kucuk bır makına 3mtre fln tablası vede cok yavas bıcıyor...arkdaslarında dedıgı gbı tc ayarında bır makına yapmaları gerekır...Ztn butun bıcerlere bu sıstemı uygulayan şirket var aynı sekılde saman arabası takılıyor vede saman yapıyor bu sıstemı butun bıcerlere yapıyorlar...

güzel paylaşım.böyle küçük bir makineye daha büyük tabla takılırsa biçeri tıkar diye düşünüyorum daha bilgili arkadaşlar yanlışım varsa düzeltirse memnun olurum

mrram link=topic=6102.msg65020#msg65020 date=1218474344' Alıntı:
güzel paylaşım.böyle küçük bir makineye daha büyük tabla takılırsa biçeri tıkar diye düşünüyorum daha bilgili arkadaşlar yanlışım varsa düzeltirse memnun olurum
yok kardes dıger bıldgıın bıcerlerede aynı sıstem uygulanıyor tıkama fln olmuyor

ewt kucuk tarlar ıcın ıdeal bır makına...Eskişehirli kardeşlerin yapmıs oldugu bır kıyıcı sıstemı ve üfürücü yardımıyla calısan normal bıcerler gordum sorunsuz calışıyor...bazı sitelerde bu firmanın ürettiği biçerdöver parcalarını gorebılırsınız bnm dedıgım ekıpman 10mılyar cıvarı normal bıcerlere takılıyor...

okkangal link=topic=6102.msg71166#msg71166 date=1220374690' Alıntı:
belki anamayacan ama üç tanesi 15 günde anca biçti 1000 dönüm yeri ... :)
yok kardes nıye annamıyayım ya gordum bu makıınaları calısırken cok uyuz calısıyor afyonda bıcıyorlardı arkdasıma zıyarete gıtmstım orda gordum ogln 11e kadar tarlaya gıremıyor çiğden dolayı aksamda erken bırakıyor en fazla 50-70donm bıcıor:D

coyote26 link=topic=6102.msg71502#msg71502 date=1220445028' Alıntı:
yok kardes nıye annamıyayım ya gordum bu makıınaları calısırken cok uyuz calısıyor afyonda bıcıyorlardı arkdasıma zıyarete gıtmstım orda gordum ogln 11e kadar tarlaya gıremıyor çiğden dolayı aksamda erken bırakıyor en fazla 50-70donm bıcıor:D

aynen öyleler işte ...