samancı biçer çeteniyle berabeR

Ynt: samancı biçer çeteniyle berabeR

bence takdire değer bir biçerdöver yerli olduğu için,bu biçeri takibe alın 10 sene sonra ünlü markalara kalite açısından kafa tutar arkadaşlar.
Çünkü adamlar bir şekilde imal etmiş ve geliştirecekler. bildiğimiz çok ünlü markalarda öyle değilmiydi çok değil 10 sene önce hepsinde problem vardı.ama kullanıyorduk değilmi..yerli malına saygı lütfen.

gökoğlu link=topic=6102.msg75028#msg75028 date=1221246192' Alıntı:
bence takdire değer bir biçerdöver yerli olduğu için,bu biçeri takibe alın 10 sene sonra ünlü markalara kalite açısından kafa tutar arkadaşlar.
Çünkü adamlar bir şekilde imal etmiş ve geliştirecekler. bildiğimiz çok ünlü markalarda öyle değilmiydi çok değil 10 sene önce hepsinde problem vardı.ama kullanıyorduk değilmi..yerli malına saygı lütfen.
sana katılıyorum arkadaş zamanla erturullar bütün eksikliklerini tamamlarlar ve güzel bir marka olurlar

bızım koyde de bı kac tane nohut bugday patozu verıp bole bısey almıslardı aslında adamın ısını gordu arazısı azdı en azından baskalarına rıca mınnet ıs yapmaktan kurtuldu ve de turk malıdır ertugrullar bnce gayet ıyı

bizde ekinleri böyle işliyoruz ama bizimki biçerle değil harman makinesinin gelişmiş hali önüne biçerin düzenini yapmışlar motora takıyoruz çok yavaş gidiyor tm 120 1 in 2 si ile gidiyor

saat 10 dan gece 12 ye kadar yaklaşik 20 dekar anca işliyor bizim burda herkes böyle işliyor ekinleri balya yaygın değil ben videosunuda koymuştum zaten tm 120 ekin biçiyor diye

arkadaşlar tamam yerlimalı diyoz ama bu adamlar yıllardır bu işin içindeler ama olmuyo işte birde bu makineler küçük tarlalarda seri çalışamaz saman römorku olduğundan .Hiç bişe bilmiyorlarsa alır bir tc bakıp inceler ve ona yakınını yaparlar bence.Birde daha iyi bir verim için daha büyük motor koymalılar.

Arkadaşlar bende bunun 2008 modeli var ama bunun gibi değil bu baya baya bi eski ve küçük makinamdan da memnunum toprağı kazıyorum resmen