volkan ın erkunt çekerde L 95 çekemezmi

Ynt: volkan ın erkunt çekerde L 95 çekemezmi

kolay gelsin abi, bunun tek çekerini gördüm çok seriydi, ama arka aksamda arıza verdiğini söylemişti sahibi, dişlilerle ilgili bir sorundu ve masrafı da çok oluyor demişti.

:D güzel gidiyo ramazan abi yalnız bizimki sert pancar yeriydi bu biraz yumuşakmış :D getireyim erkuntu L95ide rahatsız etmeyek herkesin işini elinden alır vallah :D ;D

Güzel paylaşım Ramazan abi...
sağol
L95 e kıyma abi, bizim ankaralıya uyma sen
bi sefer uydum bida olmaz :D
Kolay gelsin.Kepçe hep takılı mı kalacak L95 ' te ?
kepçe yi sökeriz fazlada zararı yok
Epey de seri gidiyor abi maşallah, TM ' yi aratmamış 95. Böyle bir cengaver varken TM ' yi rahatsız etmeye ne gerek var. Paylaşım için teşekkürler...
tarla ufak olunca ondan tm ye takmadım yoksa takardım
Güzel paylaşım Ramazan abi. Ya TM yada L95 ikisinden biri en sonunda isyanlara bağlayacak...
bağlarsa bağlasın erkan 4 5 tane servis var :D
kolaygelsin abi bayada iyi gidiyo toprakta iyi olunca...
evet kumsal toprak fena değil gidişi
Helal beya. Ne cefakar motor çıktı bu L 95.
aynen doğancan güzel motor
maşallah ramazan abi senin şöförün güzel
şöför baya hevesli motor kullanmaya :D
tarla mı dayanır buna, tarla kaçmaya delik arar, zorluk çıkarmadan sürüme izin verir
95 zamanında baya mücadele etti tarlalarda şimdi haliyle yorgun :D
kolay gelsin ramazan abi tam istediği tarlayı bulmuş l95
sağol evet tarla kumsal haliyle kolay sürüm oluyor
kolay gelsin abi, bunun tek çekerini gördüm çok seriydi, ama arka aksamda arıza verdiğini söylemişti sahibi, dişlilerle ilgili bir sorundu ve masrafı da çok oluyor demişti.
sağol bizimkide 2 defa arıza yaptı arkadan şimdilik iyi
Güzel paylaşım abi L 95lerin ayrı bir duruşu var zaten kaşınhanında eskisi gibi l 95 kalmadı sayılı vardır l 95
1998 ve 1999 da 15 16 tane L95 girdi buraya şimdi 5 6 tane anca daha hor kullananlar daha çabuk gitti
paylaşım için teşekkürler abi güzel gidiyor
sağol
Konu başlığı yerinde olmuş paylaşım için tşk ramazan abi
muhtar öylesine başlık atmak istedim volkanla veya erkuntla münasebetim yok aslında :D
l95 sanki 1 vites daha istiyo abi artır
vites 2 nin 2 si ile gidiyor 2 nin 3 ü ne atsam baya zorlar
Sağlamlık testinden mi geçiriyorsun abi L95 i Kolay gelsin...
sağol 14 yaşında bu zamana kadar dayandıysa bundan sonrada dayanır hazar
güzel gidiyo ramazan abi yalnız bizimki sert pancar yeriydi bu biraz yumuşakmış getireyim erkuntu L95ide rahatsız etmeyek herkesin işini elinden alır vallah
volkan öylesine konu başlığı yazdım aslında erkunt 80 bg pulluk farkı toprak farkı vs vs L 95 burda daha avantajlı :D
l 95 olurda çekmezmi be ramazan abi çok iyi bilirim bu motorları az kahrımızı çekmedi heleki çamurda bir gidişi var bilirsin
evet özgür kışın tarlada bırakmaz kolay kolay
Yakışır abi başlık süper olmus 2 2 ilemi çekiyo?
evet ömer 2 nin 2 si ile gidiyor sende babanı kızdırma L 95 e bile 6 lı profil şase takıyorlar biz tl 100 a ya 5 li takıyoruz diye ben ilk ve son kez taktım :D

kolay gelsin abi güzel paylaşım
sağol