52 saatte claas

Ynt: 52 saatte claas

Dqn link=topic=54696.msg579880#msg579880 date=1334341778' Alıntı:
Claas ' ı bölmüşler :D
sonuçta 2 parça diyosun yani ;D
Tokmakcı link=topic=54696.msg579879#msg579879 date=1334341748' Alıntı:
hayret ön ağırlı kısmı sorunlu diyor :S
evet abi bnde şaşırdım 52 saatte bir motor nası böyle oluyo die hadi onuda geç garantinin ilgilenmesi gerekirdi..

Ahmed Gülsu link=topic=54696.msg579887#msg579887 date=1334342299' Alıntı:
Herif önden çekip ağırlıkları, tamponu falan mı sökmüş anlamadım ki. :S Ama traktörü gözden çıkarmış belli ki.
aynen önden cekmiş heralde son cümleye bakılırsa öyle ;D sorun yaşayınca içine sinmemiş belliki
768 link=topic=54696.msg579889#msg579889 date=1334342357' Alıntı:
Çekilip de bölünmüşse gararti kapsamına girmez. noo-*-s
bilmiyodum abi ama garanti nin anlamı fabrika hatalarının giderilmesi için verilen bir hizmet müşteri hatalarının deil zaten :)

Allah muhafaza döküm hatası olabilir diye düşünüyorum bizim köydeki axos 330 ' un da elektronik bir parçasında arıza olmuştu garanti hemen halletti ama bu sorun kullanıcı kaynaklıysa kabul etmeyebilir allah kimsenin başına vermesin ...

Arkadaşlar CLAAS ' ların ön ağırlıklarını ENKA kendisi diğer firmalar gibi gümrük masrafı olmasın diye Türkiye ' de döktürüyor. Bu kullanıcıda anladığım kadarıyla önden bağlayıp traktörünü çekmiş. Büyük ihtimal ağırlıklarını kırdı. Belki ağırlıklarda döküm hatasıda olabilir. Onun dışında çekme şeklinde de kaynaklabilir. Vurdura vurdura bir yerden çıkarmaya çalıştıysalar. Sonuçta döküm kırılabilir. Ağırlıklarda çekme ile kırıldığı için servis kapsamına girmemiş olabilir. Belki bayi filan araya girse değiştirirdiler.

alipasalierkan link=topic=54696.msg579902#msg579902 date=1334343040' Alıntı:
Arkadaşlar CLAAS ' ların ön ağırlıklarını ENKA kendisi diğer firmalar gibi gümrük masrafı olmasın diye Türkiye ' de döktürüyor. Bu kullanıcıda anladığım kadarıyla önden bağlayıp traktörünü çekmiş. Büyük ihtimal ağırlıklarını kırdı. Belki ağırlıklarda döküm hatasıda olabilir. Onun dışında çekme şeklinde de kaynaklabilir. Vurdura vurdura bir yerden çıkarmaya çalıştıysalar. Sonuçta döküm kırılabilir. Ağırlıklarda çekme ile kırıldığı için servis kapsamına girmemiş olabilir. Belki bayi filan araya girse değiştirirdiler.

Alman devinde bir Türk parçası vardı o da kopup adını batırdı koca markanın. :D

acıklamaya bakarsak önden çekmişler 'NOT OLARAK BU TRAKTÖR ÖN TARAFTAN KESİNLİKLE CEKİLMESİ YASAKTIR'
ama adamı tebrik ediyorum helal olsun bu adam onu yaptırıpta bişeyi yok diede satabilir ama eksini gedini söylemiş alana hayırlı uğurlu olsun

sorun ağırlık değil ağırlıkların bağlı olduğu mekset kırılmış, açıklamaya göre traktörü çekerken
bu sorunla karşılaşmışlar bence basit bir hatadan dolayı kırıldıki adam 52 saatteki traktörü satılığa çıkartmış.

bartu link=topic=54696.msg579911#msg579911 date=1334343478' Alıntı:
sorun ağırlık değil ağırlıkların bağlı olduğu mekset kırılmış, açıklamaya göre traktörü çekerken
bu sorunla karşılaşmışlar bence basit bir hatadan dolayı kırıldıki adam 52 saatteki traktörü satılığa çıkartmış.
olabilir kolay bir zorlamada bile ayrıldığı için adam gözden cıkarmıştır..

reklam yapıyor arkadaşlar garantiden masrafını alamadıysa bende satlıga cırartırım yorumumu yaparım diyor arkadaş yoksa alt üstü agırlık için 125000 tl lik motor satılmaz benim şahsi görüşüm budur