sizce gerçek değeri bumudur

Ynt: sizce gerçek değeri bumudur

2.el traktörlerde manyak fiyatlar uçuşuyor. bu motorun bu kadar yapacağını kim belirliyor. tabiki galerici.peki çifçi kardeş bu fiyatlara bu motorları alıyorlarmı. alıyorlar demekki,çok yazık...

bu mallarin gercek degerini musteri bilir onlar durmadan hayal aleminde gezsinler .gecenlerde kahvede oturuyordum bir tanidik traktor almis asagi piribegli koyunden almis traktoru 65/46 1986 model avrupa uretimi imis sadece 12 saatte evet dogru soyluyom 12 saate sahibi belcikada imis almis traktoru kapatmis garaja kontak basmamis 14500euroya almis .demekki bu saticilarin elinde olsa imis bu traktor 100 milyar derlerdi güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*

mehmet 60/56 link=topic=54698.msg580091#msg580091 date=1334362729' Alıntı:
bu mallarin gercek degerini musteri bilir onlar durmadan hayal aleminde gezsinler .gecenlerde kahvede oturuyordum bir tanidik traktor almis asagi piribegli koyunden almis traktoru 65/46 1986 model avrupa uretimi imis sadece 12 saatte evet dogru soyluyom 12 saate sahibi belcikada imis almis traktoru kapatmis garaja kontak basmamis 14500euroya almis .demekki bu saticilarin elinde olsa imis bu traktor 100 milyar derlerdi güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*

mehmet 60/56 link=topic=54698.msg580091#msg580091 date=1334362729' Alıntı:
bnce değmez 12 saattede olsa verilmez o para.. bide binlen motordan deil binilmeyen kapatılmış arabadan motordan korkacan...

bu fiyatlardaki yüksekliğin suçu galerilerden ziyade daha çok halkın suçudur.
şu traktör iyiydi, neydi o eski traktörler, bilmem ne, ıvır zıvır diye edilen muhabbetler ve bilenin bilmeyenin pohpohlamasıyla fiyatların bu sevilere çıkması gayet normal. eee haklı olarak galerilerde bu durumdan rant elde etmek istemekteler. zira adamların işi zaten bu. yani para kazanmak. sen galerinin ekmeğine yağ sürersen adamda o ekmeği işte böyle yer.
herkesin tabiki kendi fikridir ama şu eski iyiydi, yeni kötü muhabbetini bırakalım artık. eski eskide kaldı, onlar daha iyi olsaydı zaten yeni modeller çıkmazdı.
son olarak bu traktörleri bu fiyatlardan alanlarada allah akıl fikir versin diyorum daha da bişey demiyorum :D