Hattat Erkunt Çekişmesi

Ynt: Hattat Erkunt Çekişmesi

ilk 2 çekişmede erkuntun tek çekerde olduğunu anlayamayan yoktun heralde buda kullananın sahibi olmadığını gösterir 3. çekişmede çiftçekere almışlar ama yüksek viteste olduğu için boğulup zıplama yapmış traktörlerin kaçlık olduğuda tam net değil ve her zaman demişimdir böyle traktör çekiştirmenin kimseye faydası yok alan adam onunla tarla sürecek
paylaşım için teşekkürler...

enter link=topic=54705.msg580105#msg580105 date=1334383072' Alıntı:
ilk 2 çekişmede erkuntun tek çekerde olduğunu anlayamayan yoktun heralde buda kullananın sahibi olmadığını gösterir 3. çekişmede çiftçekere almışlar ama yüksek viteste olduğu için boğulup zıplama yapmış traktörlerin kaçlık olduğuda tam net değil ve her zaman demişimdir böyle traktör çekiştirmenin kimseye faydası yok alan adam onunla tarla sürecek
paylaşım için teşekkürler...
80.4 ;)

kederci link=topic=54705.msg580348#msg580348 date=1334422009' Alıntı:
o hattat erkut un 80.4 yerınden oynatamaz bahse gırerım bu konuda ap açık ortada nasıl hile oldugu hattatın okkası kaçkı 80.4 ü çeksin
Erkunt ' u ulu ettiniz. Erkunt 80.4 Fendt Vario ' yuda çeker.Nh 7070 i de çeker.Ne kadar traktör varsa çeker.Demi ?

hodri meydan gardaş ben kuru laf konuşmam verıyım hattatın bayısının numarasını sızede kendı dımı soy adımı koyumu butun herseyı verıyım arayın sorun benım nımete takamadı adam hattat 80 ligi bu video sadece düzme erkunt tam götüreceken bırakıyor ve hep tek çekerde traktor son çekişmede ise alıp götürüyor ama adam bırakıyor geri

ya kuşkulanmaya başladım acaba bu forumun adı TRAKKULUP TRAKTÖR ÇEKİŞTİRME SİTESİ ' v mi yoksa benmi yanlış biliyorum. valla ben bıktım bunlardan. hem sitede kişiler arası ilişkiyide bozuyo tatsızlık çıkıyo. uyy-*s o çeker bu çeker çekse ne çekmese ne zaten yarısı hileli oluyo. ama çözüm yok napalım bils-*-

hattatın 110 luna bınene kadar erkunt un 60 lına bınerım, pekı senın dedın gıbıyse hattat 110 sa bu ne salaklık pekı neden 75 hp lik traktore takmış erkunt 110 luga taksınya bakalım sonuç ne olacak zuha-*-s

kederci link=topic=54705.msg580358#msg580358 date=1334422477' Alıntı:
hodri meydan gardaş ben kuru laf konuşmam verıyım hattatın bayısının numarasını sızede kendı dımı soy adımı koyumu butun herseyı verıyım arayın sorun benım nımete takamadı adam hattat 80 ligi bu video sadece düzme erkunt tam götüreceken bırakıyor ve hep tek çekerde traktor son çekişmede ise alıp götürüyor ama adam bırakıyor geri
Tamam gel senin 80.4 le benim td75 i her koşulda çekiştirek ?

güçç*-*sen okumanda sorunm uvar kardes benım nımete dedım servete deıl ama sorun yok td65d yı surukledım td75 denmı korkacam bız görduk ormanda olsun tarlada olsun camurda olsun karda olsun erkunt u da gorduk nh yıde bız orman kesımı yapıyoruz 2 aydır ve daglarda 1 metreden fazla kar vardı erkuntlar o karda senın nh lerını kurtarırken nerdeydi nh nin gücü gel her turlu anahtar teslım takalım amcamda servet80.3 var senın tarktorunun ayarı ıkmısıde aynı ama senınkı 4 pıston yınede sorun yok

demir45 link=topic=54705.msg580375#msg580375 date=1334423103' Alıntı:
Erkunt 90 ' lık Ile Hattat A90 traktör çekişmesi ' ymiş... Videonun altında yazıyor.. Ben 110 luk sandıydım Erkuntu neden çekemiyor, dediydim.. zuha-*-s zuha-*-s

Yorum yazmayayım dedim ama duramadım.O yazıyı yazan kesinlikle hayatında henüz 90 lık bir Erkunt görmemiş. Anlaşılıyor ki bu video yeni seri Erkuntları karalamak için çekilmiş ama bu çabalar nafile... noo-*-s

way be erkuntu görüyonmu 110luğu otlatıo hatatcıda sevinmiştir tek çekerde surudum diye ilk iki denemede erkunt tek çekerde fanatiklik yapmaya gerek yok farkına varmayan fanatiklik yapar .