TD75S Özellikleri

Merhaba arkadaşlar,

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-satilik-2008-model-new-holland-td75s-81291802/detay
Bu şekilde bir ilan gördüm , ara işlerinde kullanabileceğim , 19 sıralı Hidrolikli irtem mibzer ile sorunsuz çalışabilecek bir traktör bakıyorum. Gübre de , ilaçta , basit işlerde çok yakmaması tercihimdir. 3.095 MF 4x4 ün yanına ikinci traktör olacak bu.

TD75S kullanmış arkadaşlardan yorum rica edebilir miyim? Yakıtı nasıldır , dayanıklılığı iyi midir? İlandaki traktörün fiyatı nasıldır?

Teşekkürler.

Ynt: TD75S Özellikleri

ufukk link=topic=54715.msg580187#msg580187 date=1334402503' Alıntı:
TDS serisi 3 silindirli bildiğim kadarıyla , ara işlerde az yakar diye düşünmüştüm. TD75 ler de pek tutulmuyordu bir ara , çekmiyor , gitmiyor yorumları boldu buralarda. :)
Ben katılmıyorum.4 lü 12 alpler pullukla 2 ' nin 2 ' siyle asılıyorum 15 gazda bana mısın demiyor.Eskileri bilmem ama yenileri çok güzel ;)

sıfır alacaksan td75d tavsıye ederım 4 piston + sı olur ıkıncı el dusunuyosan td75s çok guzel bı seçım olur cunku turbolu eskı ıntercolsuz td75d ler 4 piston ama turbo bıle yok ondan çok hantal 270 tork ama td75s sadece turbolu olanlar 290 torklarda. yanı uzun lafın kısası ıkıncı el dusunuyosan td75s derım hem hafıf hem 3 piston hem turbolu torkuda yuksek bulduğun traktorde çok güzel.

1 dekar
06mehmet0606 link=topic=54715.msg580274#msg580274 date=1334414581' Alıntı:
arkadaşım aynı modelin tek çekeri bende var ilk aldığımda önü kalkıyor diye hoşuma gitmemişti ama önüne fazladan 4 ağırlık daha koydum şimdi dozer gibi gidiyor pulukta 2 nin 3 ile hiç düşmüyor
1 dekar =1000 m2 yerde yani sürümde nasıl yakıyor?

Emin Ünal link=topic=54715.msg580186#msg580186 date=1334402374' Alıntı:
TDS ' yi boş ver.TDD al.Bunlar piyasada pek tutulmuyor.
Bu arada yorumumu Muzaffer görmesin ;D
;D gördüm ama :D
--
şimdik. bzde td65s var sonradan takma kabinli. çekişi çok güzel iyi traktör ama kabin olayında beni bitiriyor. her binişimde sövüyorum trkatöre.
kabin takacaksanız baştan eleyin. orjnlden kabinsiz bunlar kabine göre üretilmediğinden kabin pek uymuyor.
fiyatı normal.
yakıt olark yolda yakıyor ama tarlada yakmıyor. 1 dönümde şu diyemiyeceğim hiç ölçmedim ama kafa tahmini yaparsak 1.5lt a yakın
ybzdeki td65s bundan daha kalıplı duruyor :D tds ler genelde alçak ufak gözükür ama bizimki bayabi kalıplı durusu var.
başka sorucak sorunuz olursa cvplayabılırm.
kabinli lazımsa tdd alın. kabinsiz kullancam diyosanız tds alın daa oturaklı.

nh_fıat link=topic=54715.msg580666#msg580666 date=1334444695' Alıntı:
;D gördüm ama :D
--
şimdik. bzde td65s var sonradan takma kabinli. çekişi çok güzel iyi traktör ama kabin olayında beni bitiriyor. her binişimde sövüyorum trkatöre.
kabin takacaksanız baştan eleyin. orjnlden kabinsiz bunlar kabine göre üretilmediğinden kabin pek uymuyor.
fiyatı normal.
yakıt olark yolda yakıyor ama tarlada yakmıyor. 1 dönümde şu diyemiyeceğim hiç ölçmedim ama kafa tahmini yaparsak 1.5lt a yakın
ybzdeki td65s bundan daha kalıplı duruyor :D tds ler genelde alçak ufak gözükür ama bizimki bayabi kalıplı durusu var.
başka sorucak sorunuz olursa cvplayabılırm.
kabinli lazımsa tdd alın. kabinsiz kullancam diyosanız tds alın daa oturaklı.
sizinki özelmi ule daha kalıplıymış ;D hacım yakından öle geliyodur :)

Bize kabinli lazım , alıp kabin takma düşüncesindeydim. Traktör bize 41-42 civarına mal olucak , üzerine kabinde eklesem 45 i geçiyor , biraz pahalı olacak. Kabin olayıda dediğiniz gibiyse vazgeçmek en iyisi sanırım. Yorum yapan arkadaşlara bilgilerini ver fikirlerini esirgemedikleri için teşekkür ederim. ayrıca insertend kardeşim sanada doküman için ayrıca teşekkür ederim