TRAKTÖR HİDROLİK ORTA KOL LİFTİ

Ynt: TRAKTÖR HİDROLİK ORTA KOL LİFTİ

HER MARKA TRAKTÖRE GÖRE ÖZEL OALRAK İMAL EDİYORUZ CUNKU KULLANILAN EKİPMANLAR VE TRAKTÖRLERİN GÜÇLERİ AYNI OLMADIĞI İÇİN FİYAT FARKI BULUNMAKTADIR.PİYASADAKİ TEK STANDART OALRAK ÜRETMİYORUZ ÇÜNKÜ 100 HP TRAKTÖRUN KULLANDIĞI EKİPMANLA 260 HP KULLANDIĞI EKİPMAN AYNI DEĞİL OYUZDEN FİRMAMIZLA İRTİBATA GECERSENİZ DAHA SAGLIKLI BİLGİ VERİRİZ.SAYGILARIMIZLA.HAS HİDROLİK

bende düşünüyorum ama fiyatları bilmemiz herkesin aynı anda aynı şeyleri sormasına neden olmamasına ve daha güzel satış yapılmasına yardımcı olacaktır başarılar ve hoşgeldiniz

HAS HİDROLİK link=topic=54730.msg580585#msg580585 date=1334436445' Alıntı:
HER MARKA TRAKTÖRE GÖRE ÖZEL OALRAK İMAL EDİYORUZ CUNKU KULLANILAN EKİPMANLAR VE TRAKTÖRLERİN GÜÇLERİ AYNI OLMADIĞI İÇİN FİYAT FARKI BULUNMAKTADIR.PİYASADAKİ TEK STANDART OALRAK ÜRETMİYORUZ ÇÜNKÜ 100 HP TRAKTÖRUN KULLANDIĞI EKİPMANLA 260 HP KULLANDIĞI EKİPMAN AYNI DEĞİL OYUZDEN FİRMAMIZLA İRTİBATA GECERSENİZ DAHA SAGLIKLI BİLGİ VERİRİZ.SAYGILARIMIZLA.HAS HİDROLİK
sayın has hidrolik yetkilisi kusura bakmayın ama firmalar böyle yapınca soğuyorum ben bir firma adıyla çıkıp satmak için çabalıyorsan müşteri ne sorarsa o kişi ürün hakkında bilgili olmalı müşterinin dediği herşeyi cevaplamalı kısaca inatlaşmamalı ben dedimki 85 hp traktöre 3085 phantoma uygun olanın fiyatı nedir ama siz cevaplayıp cevaplamamakta tereddüt ediyorsunuz önemli değil normal arakolda gayet iyi işimi görüyor

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=54730.msg580593#msg580593 date=1334436693' Alıntı:
bende düşünüyorum ama fiyatları bilmemiz herkesin aynı anda aynı şeyleri sormasına neden olmamasına ve daha güzel satış yapılmasına yardımcı olacaktır başarılar ve hoşgeldiniz
bncede en azında en cok kullanılan hp aralığındaki kolların fiyatları açıklansa daha iyi olur 70-80-90-100 hp dekiler bilinse zaten bu kadar fiyat soran olmaz

phantomerkunt link=topic=54730.msg580596#msg580596 date=1334436908' Alıntı:
sayın has hidrolik yetkilisi kusura bakmayın ama firmalar böyle yapınca soğuyorum ben bir firma adıyla çıkıp satmak için çabalıyorsan müşteri ne sorarsa o kişi ürün hakkında bilgili olmalı müşterinin dediği herşeyi cevaplamalı kısaca inatlaşmamalı ben dedimki 85 hp traktöre 3085 phantoma uygun olanın fiyatı nedir ama siz cevaplayıp cevaplamamakta tereddüt ediyorsunuz önemli değil normal arakolda gayet iyi işimi görüyor
;D

o zaman sizde silindir uzunluk ve çapına göre birkaç modelin fiyatını verseniz olmazmı misal en çok bulundurulan modeller gibi işte mf- johndeere-nh-deutz-erkunt-stayr vs.bunların 50-90 beygir arasındakinler en çok bulunanlar

sayın has hidrolik yetkilisi aramızda bulunan ünlü pulluk firmasıylada buradan sorulan sorulara tek tek cevap vererek müşteri potansiyelini kat kat arttırdığına dikkat çekmektede yarar var

Herkese merhaba şu an itibariyle kampanyamız başlamıştır. Peşin Fiyatına Taksitle 349 TL yerine SADECE 279,90 TL! Herkese iyi alışverişler... bu arada kargo bizden ZiraiMarket Modern Çiftçinin Sanal Mağazası http://www.ziraimarket.com/hidrolik-orta-kol-lifti-60-cm-urun428.html
hidrolik-lift-fiyat-21.jpg