TRAKTÖR HİDROLİK ORTA KOL LİFTİ

url=http://bit.ly/c25MCx]
4gzf0.jpg
[/url]

Ynt: TRAKTÖR HİDROLİK ORTA KOL LİFTİ

tt6054c link=topic=54747.msg581827#msg581827 date=1334683323' Alıntı:
2 tane daha taktırmak için 100 km gitmesi lazım bunun mazotu nolacak
ne dedğinden anlamadım kardeşim ama demek istediğim 2 tane daha hidrolik çıkışı yaptırabilirsin bunun mazotla bi ilgisi olmaz. ok-*-s

rocky link=topic=54747.msg581859#msg581859 date=1334684780' Alıntı:
ne dedğinden anlamadım kardeşim ama demek istediğim 2 tane daha hidrolik çıkışı yaptırabilirsin bunun mazotla bi ilgisi olmaz. ok-*-s
Arkadaş diyorki, 2 tane daha çıkış taktırılan yere gitmek için 100 lira mazot yanar diyor :)

Dqn link=topic=54747.msg581868#msg581868 date=1334685065' Alıntı:
Arkadaş diyorki, 2 tane daha çıkış taktırılan yere gitmek için 100 lira mazot yanar diyor :)
hee şimdi anladım :D sağol muhammet kafam devamsızlığa dalgın kusura bakma :) ozaman gülü seven katlancak dikenine :D

bende bu kalınlıkta bi piston var uclarına orta kol dana gözünü kaynatsam olmaz mı bunların ba$ka bi özelliği mi var ?

Ali SARAÇ link=topic=54747.msg583699#msg583699 date=1335019355' Alıntı:
bende bu kalınlıkta bi piston var uclarına orta kol dana gözünü kaynatsam olmaz mı bunların ba$ka bi özelliği mi var ?
var diye biliyorum ali ..bunlarda siboplu olanlar varmış..hiç salmazmış yüklüyken...bende var hidrolik kollarında ayar yerine takmıştım 5 senedir kullanıyorum ama zamanla salıyor kolu..yeni gördüm aynı kola birbirine geçiş yerine sibop koymuşlar...1 ay askıda kalsa salmıyormuş...

kilitlemeli sistemi var bu sistem traktörün hidrolik pompasına yük bindirmez normal kullandınız ara kolunda daha saglamdır her türlü şartlarda rototiller mikser pulluklar tizel sıkıntısıs calışır soket girişleri ve kilitleme sistemleri kaliteli markalardan olması gerekir traktörün ön tarafını kaldırıyor

kesinlikle büyük traktörlerde olması gereken bi alet çok ama çok kullanışlı kancalı kollara alet takılışında falan kolaylık oluyo.. uzun süredir kullanıyoruz hiç bir sorunda yok