FENDT,HEPSİ FENDT

Grnt000.jpg

Grnt001-1.jpg

Grnt002-1.jpg

Grnt003-1.jpg

Grnt004-1.jpg

Grnt007.jpg

Grnt0012.jpg

Grnt015.jpg

Grnt032.jpg

Grnt033.jpg

Grnt036.jpg

Grnt0375.jpg

[move]Katkılarından dolayı Önder Çiftçi ve Dragger a Teşekkürler...[/move]

Ynt: FENDT,HEPSİ FENDT

936 varionun ön tekerleri devasal diye düşünüyorum..ferruh abiye paylaşım için, kendi adıma teşekkür ederim...

Güzel resimler D_Artagnan. Dükkanda adım atmaya yer kalmamış yaws. Birde öbür motorları başka dükkana taşımasaydınız. Her yer motor kesilcekmiş...:D BB ' nin cibinliğini hazırladın mı? Tozlanmasın ufaklık...:D

alipasalierkan link=topic=6111.msg64689#msg64689 date=1218397303' Alıntı:
Güzel resimler D_Artagnan. Dükkanda adım atmaya yer kalmamış yaws. Birde öbür motorları başka dükkana taşımasaydınız. Her yer motor kesilcekmiş...:D BB ' nin cibinliğini hazırladın mı? Tozlanmasın ufaklık...:D
erkan kardeşim ufaklık dediğin 200 serisi mi , yoksa siyah fendt mi

Paylasım icin saol fendt fendt diyonuzda  165 begir olan vario geldi dari zamnı yanıma bende t7030 war adam fendt işte boyle iste soyle diyor  adama dedim sen benimkine bin ben seninkine bineyim bi daha cizinin sonu kadar gittim bi gitmendim biraktim cok karisik lcd ekran var ordan yonetiyon rahat iş yapamıyon

adam geldi kardesim dedi seninki daha rahat dedi we kabin genis    yanlız dedi biraz daha fazla yakıyo sizinkinler dedi 

Bana gore zaten bu motoru giderini karsilamiyorsam almam biraz fazla yaksın hiç onemli degil yeterki rahat calisayim

yanigli link=topic=6111.msg65447#msg65447 date=1218578632' Alıntı:
Paylasım icin saol fendt fendt diyonuzda 165 begir olan vario geldi dari zamnı yanıma bende t7030 war adam fendt işte boyle iste soyle diyor adama dedim sen benimkine bin ben seninkine bineyim bi daha cizinin sonu kadar gittim bi gitmendim biraktim cok karisik lcd ekran var ordan yonetiyon rahat iş yapamıyon

adam geldi kardesim dedi seninki daha rahat dedi we kabin genis yanlız dedi biraz daha fazla yakıyo sizinkinler dedi

Bana gore zaten bu motoru giderini karsilamiyorsam almam biraz fazla yaksın hiç onemli degil yeterki rahat calisayim
sonuç?
LCD ekrana istersen hiç bakma tempomat a ayarla çizi bitene kadar direksiyonu bile tutma hatta in makinanın üzerinden ileri geri gitmesini de LCD den ayarlamıoyosun ya derinlik hassasiyetinide kendisi zaten loading ile ölçüyo bitek direksiyon kalıyor...

ewet ya....fendt hiç rahat deil ya ufack kabini war.....t7030 cok manyak 936 dan bile rahat dr ve cok cekiodur......YANIGLI NE SACMALION SN fendtten raha t motor görmedm ben senn 7030a 1.000ceker............adamı cileden cıkarma