5725 john deere cd çalar sorunu

5725 super plus jd üzerinde pioneer marka deh 1200mp model cd çalarlı radyosu var. radyo kanal ayarlarını yapıyorum. hafızaya alıyorum fakat kontağı kapattığımda tüm ayarlar sıfırlanıyor. her çalıştırmada yeniden istasyon ayarı yapmam gerekiyor. kullanma klavuzunu indirdim yönergelerini izledim ama nafile. kontak kapandığında tüm ayarlar gidiyor. kullanan bilen arkadaşlar varsa yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Ynt: 5725 john deere cd çalar sorunu

new_generation link=topic=54796.msg581394#msg581394 date=1334590993' Alıntı:
5725 super plus jd üzerinde pioneer marka deh 1200mp model cd çalarlı radyosu var. radyo kanal ayarlarını yapıyorum. hafızaya alıyorum fakat kontağı kapattığımda tüm ayarlar sıfırlanıyor. her çalıştırmada yeniden istasyon ayarı yapmam gerekiyor. kullanma klavuzunu indirdim yönergelerini izledim ama nafile. kontak kapandığında tüm ayarlar gidiyor. kullanan bilen arkadaşlar varsa yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
aynı sorun benm sonradan aldığım navitech teybimdede var. dedklerının aynısını bende yapmıstım ama cozumunu bulamadım. teybım çok güzel her türlü ama bi türlü istasyonları devamlı kayıtta tutmuyo.

ne sorunu kardeşim kontağı kapatınca elektirik kesiliyor hafıza kablosunu bağlamamışlar özellikle yapmışlar aküyü süzmesin diye isterseniz gidin bir elektirikçiye hemen halletsin

marmara591 link=topic=54796.msg581592#msg581592 date=1334607215' Alıntı:
ne sorunu kardeşim kontağı kapatınca elektirik kesiliyor hafıza kablosunu bağlamamışlar özellikle yapmışlar aküyü süzmesin diye isterseniz gidin bir elektirikçiye hemen halletsin
genelde radyo kullanıyorm bu sorun benml için önemli aslında. ama traktörü merkeze götürmüyorz. ama bugday sezonunda devamlı gıdıyoruz o zmn hallleddiririm. teybıde biz bağladık zaten :)

marmara591 link=topic=54796.msg581592#msg581592 date=1334607215' Alıntı:
ok-*-s

Anlayan Biri Arka Kablolardan Ayarlayabilir Bu işi ;)