TRAKKULÜP İP GİBİ NADAS YARIŞMASI :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: TRAKKULÜP İP GİBİ NADAS YARIŞMASI :)

ben nekadar tırmalasamda olmuyor hacım bizim buraların topragına 16 lı cok gelıyor 16 lıyı batırdınmı ıp gıbı gıdıyor ama bazı yerlerde vermıyorsun ak toprak cıkacak dıye ki ne kadar vermesende cıkarıyor afedrsınız ama sıgır sıdıgı gıbı yapıyor nadası yılan gıbı pulluk sag sol yapa gelıyor bende en kotu nadascısı secılıyım :D

30'LU ÖZDÖKEN GOBLE ONARAN TORNA'DAN SATILIK...

diger-tarim-makineleri-satilik-ozdoken-30-lu-pistonlu-goble_ilan_160767

Hiç ip gibi nadas sürmeyi denememiştim. Forumdaki ilgiyi görünce hafta sonu bir kaç deneme yaptım. Umduğumdan daha başarılı olduğumu gördüm. Bir kaç alıştırmadan sonra ip gibi nadas fotoğraflarını yayınlarım :) Yarışmaya katılmayı düşünüyorum.

arkadaşlar ip gibi nadas için tarlaya ilk girdiğinizde göz kararı bir hizalama yapın kenarlara paralel daha sonr çamur pedalı(dif klidi, vs farklı adlarla ifade ediilebilir)na basın zaten kendinden ip gibi oluyor :D :D

rocky link=topic=54816.msg634164#msg634164 date=1348689609' Alıntı:
muhtemelen yoldan geçerken dikatini çekti baktın adam ip gibi sürmüş sende hemen soktun motoru çiziye ip gibi nadas diyon bide sop-*-sa :D ;D

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

rocky link=topic=54816.msg634164#msg634164 date=1348689609' Alıntı:
muhtemelen yoldan geçerken dikatini çekti baktın adam ip gibi sürmüş sende hemen soktun motoru çiziye ip gibi nadas diyon bide sop-*-sa :D ;D
Yok ya gerçekten ben sürdüm :)
55-46 link=topic=54816.msg634168#msg634168 date=1348690223' Alıntı:
yaren bu sürüp 2-3 hafta sonra tekrar sürdüğün tarlamı ?
Evet dostum.

yumuşak yerde motor esnetme sistemi fazla calışmadıgı icin sabit oynamadan gidebilir sert bölgelerde motoru düz tutmak oldukca zordur esnetme sistemi son devresinde calışırken özelikle tek sıra üzeri hasadı büyük ekipmanla yapılan köklü bitkilerde yogun tarla trafigi oluşuyor (ömerin sürdügü tarla gibi )

SEYİT link=topic=54816.msg634242#msg634242 date=1348726012' Alıntı:
yumuşak yerde motor esnetme sistemi fazla calışmadıgı icin sabit oynamadan gidebilir sert bölgelerde motoru düz tutmak oldukca zordur esnetme sistemi son devresinde calışırken özelikle tek sıra üzeri hasadı büyük ekipmanla yapılan köklü bitkilerde yogun tarla trafigi oluşuyor (ömerin sürdügü tarla gibi )
Evet, O Yüzden Pancar Yerinde İp Gibi Nadas Yapmak Zordur ;) Cünkü Ayni Noktadan En Az 5 Tonluk Yük En Az 6 Defa Geçiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...