NEW HOLLAN CX 780 sizce çıkarmı?

Ynt: NEW HOLLAN CX 780 sizce çıkarmı?

ÇOK ZOR ÇIKMASI, ELLEMEYİN KALSIN ORADA. ŞÖFÖR KİMBİLİR NE TÜRKÜ ÇAĞIRIYORDU ' DA BATTI ORAYA, BATTIKTAN SONRADA 30 MT İLERLEMİŞ. FARKETMEMİŞMİ MAKİNANIN BATTIĞINI !.

Voov süper fotolar. Makine zaten yakıyor ortalığı birde aksiyonla birleşmiş, alın işte buram buram kalite kokan bir konu. :) CX 4x4 olduğu için bana göre arka tekerlerin tırnaklarını arkaya doğru getirmeliydiler. Böylece iki tarafa da gitme kapasitesi artar diye düşünüyorum. Ayrıca o koca makineyi o kadar çamur içinde çıkarmak vincin marifeti. Ford asılmayla onu ordan oynatamaz bence, anca STS, STX gibi motorlar olsa onlar asılıp çıkarır.

gökoğlu link=topic=6131.msg65232#msg65232 date=1218546425' Alıntı:
ÇOK ZOR ÇIKMASI, ELLEMEYİN KALSIN ORADA. ŞÖFÖR KİMBİLİR NE TÜRKÜ ÇAĞIRIYORDU ' DA BATTI ORAYA, BATTIKTAN SONRADA 30 MT İLERLEMİŞ. FARKETMEMİŞMİ MAKİNANIN BATTIĞINI !.

bu makinelerin harman biçmesini youtube da izlemiş olduğunuzu düşünerek söylüyorum...

4*4 ler acayip gidiyo helede böyle yerlerde tahminim söför bir tur daha atarım diye düşünmüş ama Yememiş...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6131.msg65237#msg65237 date=1218547531' Alıntı:
Voov süper fotolar. Makine zaten yakıyor ortalığı birde aksiyonla birleşmiş, alın işte buram buram kalite kokan bir konu. :) CX 4x4 olduğu için bana göre arka tekerlerin tırnaklarını arkaya doğru getirmeliydiler. Böylece iki tarafa da gitme kapasitesi artar diye düşünüyorum. Ayrıca o koca makineyi o kadar çamur içinde çıkarmak vincin marifeti. Ford asılmayla onu ordan oynatamaz bence, anca STS, STX gibi motorlar olsa onlar asılıp çıkarır.
sonucunu bende merak ediyorum...nasıl çıkarılmış....

atilla link=topic=6131.msg65245#msg65245 date=1218550607' Alıntı:
sonucunu bende merak ediyorum...nasıl çıkarılmış....

çıkıyo ister istemez atilla ben buna benzer bir şekilde battım bu sene buğday harmanında yan tarla çeltik olduğundan...
battığım tarlada zaten bir önceki sene çeltikmiş makinenin nasıl oturduğunu anlayamadım. sanki çukura düşmüş gibi battı.

tarlada her nekadar saman kalmasada ve bizim cs hernekadar 4*4 olmasada çıkardık hemde traktörsüz o merdiven aynen bu şekildeydi altını kürekle eşipte akldırdık yukarıya...