www.kubotatraktor.net - Web Sitemiz 3 Yaşında -

Ynt: www.kubotatraktor.net - Web Sitemiz 3 Yaşında -

by-edo link=topic=54901.msg582876#msg582876 date=1334853920' Alıntı:
fiyat listeside ekleyin almak isteyenler fikir sahibi olur,kubotanın satışları nasıl şehrinizde diğer markalarla kıyaslanınca?

Satışlarımız çok güzel . 70-85-95 HP ' lik modellerde şehrimizde traktörlerimiz ilk 5 ' e girebiliyor . Bahçe Serilerimizin olması bizi ve markayı öne geçiren en büyük avantaj.

Genel itibarı ile güzel bir site yalnız birkaç sorunuda yok değil.
Örneğin; M8540 ve M9540 modellerinin broşür linklerini tıklayınca M7040 serisinin broşürleri ekrana geliyor.
Birde M7040 ' nın genel özelliklerinde 18 ileri, 18 geri yazıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 15 ileri, 15 geri vitese sahip... :)

108 ve 130 beygir gücündeki traktörlerin teknik özellikleri açılmıyor elinizde yok mu onlar .. bide siteye fiyat listesi koyarsanız daha iyi olur en azından fiyat performans ve özellik bakımından diğer markalarla kar$ıla$tırma yapmamız daha rahat olur ..

kullanımı kolay bir site teşekkürler .
fakat şunu belirtmek isterim bunu sizin için söylemiyorum aslında genel olarak bayilerin fiyat listeleri sitelerinde yer almalı herkes oradan bilgi sahibi olmalı çünkü fiyatlar çok farklılık gösteriyor .sizin düşünceniz nedir bu konuda

Fiyat listesi http://www.marubeni-ag.com/ bu sitede var. Onlarında koyacağına eminim. M7040 15 ileri 15 geri vitese sahiptir. Ali abi 108 S daha satışa çıkmadı sanırım. 130luk modelide Türkiyeye daha gelmediği için konmamıştır. Ama Kubota markası altındaki tüm serilerin bence siteye konması gerekirdi. Tabi bunda Japon Matsuyamanın da etkisi olabilir. Yavaş yavaş ilerlemek. :)

mballi link=topic=54901.msg597246#msg597246 date=1337642226' Alıntı:
2530 daki romörkün elçüleri nedir? ve fiyatı nekadar sorması ayıp :S

Römork Ölçüleri 1.30 x 2.10 cm ' dir . 1,5 Ton kapasiteli ve damperlidir .Orada ki römorkların yeni modelleri geldi alet çantası falanda eklendi . Fiyatı 2.500 TL ' dir. Yeni römorkların resimlerinide en kısa zamanda siteye ekleyeceğim .

doganbey1 link=topic=54901.msg597286#msg597286 date=1337676383' Alıntı:
Fiyat listesi http://www.marubeni-ag.com/ bu sitede var. Onlarında koyacağına eminim. M7040 15 ileri 15 geri vitese sahiptir. Ali abi 108 S daha satışa çıkmadı sanırım. 130luk modelide Türkiyeye daha gelmediği için konmamıştır. Ama Kubota markası altındaki tüm serilerin bence siteye konması gerekirdi. Tabi bunda Japon Matsuyamanın da etkisi olabilir. Yavaş yavaş ilerlemek. :)
adam sanki türkiye kubota sorumlusu ;D helal sana pravo başkan :D

Her bayide değişen fiyatlardan dolayı sanırım sitede yayınlanmıyor. Bunu sizin için söylemiyorum. Genelde böyle. Siteniz güzel, turuncuya gözlerimiz alışıyor yavaş yavaş. Fiyatları da daha uygun olsa daha çok satış yapacağını tahmin ediyorum. 3. yılınız kutlu olsun, hayırlı olsun. Selamlar

vale link=topic=54901.msg597273#msg597273 date=1337668637' Alıntı:
kullanımı kolay bir site teşekkürler .
fakat şunu belirtmek isterim bunu sizin için söylemiyorum aslında genel olarak bayilerin fiyat listeleri sitelerinde yer almalı herkes oradan bilgi sahibi olmalı çünkü fiyatlar çok farklılık gösteriyor .sizin düşünceniz nedir bu konuda

Fiyat Listeleri bazen müşterilerimizin kafasını karıştırıyor abi . Bahçe Traktörlerinde sürekli indirimler yada ekipman destekli kampanyalar oluyor. Telefon ile iletişime geçmek daha güzel , hem Kubota ' yı ve özelliklerini bilgi sahibi olmayan müşterilere anlatmış oluyoruz hemde kampanyları açıklamış oluyoruz . Bizim fiyat listesi eklemememizin sebebi budur , ama eklenebilir ve kampanylarda sürekli sitede duyurabilir . Teşekkürler...

Ali SARAÇ link=topic=54901.msg597249#msg597249 date=1337645701' Alıntı:
108 ve 130 beygir gücündeki traktörlerin teknik özellikleri açılmıyor elinizde yok mu onlar .. bide siteye fiyat listesi koyarsanız daha iyi olur en azından fiyat performans ve özellik bakımından diğer markalarla kar$ıla$tırma yapmamız daha rahat olur ..

108 ve 130 Henüz elimize ulaşmadı , ben bile fazla inceleyemedim . Fuarda ne gördüysem onunla kaldım . Yakın bir zamanda onlarıda ekleyeceğim.