elektrik çarması sonucu feci şekilde can verdi

afyonkarahisar nuribey beldesinde bu gün elektik trafosunu tamir için trafoya çıkan ali abi bir anda gelen elektir sonucu trafoda asılı kalmış ve alev lenmiş kömür gibi yanmış ALLAH rahmet eylesin geride kalanlarada sabır versin diyorum geçen senede bu şekilde 26 yaşında kardeşimizi kaybettik bu ikinci ölüm oldu beldemizde..

Ynt: elektrik çarması sonucu feci şekilde can verdi

Başınız sağolsun, Mekanı cennet olsun.. Elektrik çok tehlikeli bir şey benim babamda 380 volt gerilime kapıldı elindeki kırıcı yalıtımlı olduğu için bir şey olmadı şükür. Ama eli dirseğine kadar 2. derece yandı.

Elektrik Sakat İş....
Bizimde Kendimize Ait 7 Tane Elektrik Abonemiz Var Ama Bir Arıza Durumunda Hemen Elektrikçi Çağırırız...
Kendin Çıksan Hem Bilmiyosun, Neyapabilecen ki...

Allah Rahmet Eylesin...

Allah rahmet eylesin üzücü bi olay kesinlikle uzak durulması gerekir bilen bu konularda uzman olan kişilere yaptırtılmalı her elektrikcide bu trafolardan ve orta gerelim hatlarından anlamaz. tanıdığınız bildiğiniz kişiler yoksa etrafınızda tedaş calısanlarından yardım alın Allah birdaha bu tür üzücü olaylarla karsılastırmasın yakınlarının bası sağolsun

allah rahmet eylesin :( Bende elektrik bölümünde okuyorum hocalarmdan biri ögretmenlik yapmadan önce şirkette çalışmış o zaman akıma kapılmış ayak altı ve koltuk altı patlamış eger patlamasaymıştı feci şekilde ölüyormuştu.Sakat işler ama ekmek parası