BAŞAK 2073 SH (YENİ TİP)

: BAŞAK 2073 SH (YENİ TİP)

Ben hep söylüyorum bize eski teknoloji yutturuyorlar.
Bende 2000 model 2073 SH vardı sıfır aldık yağ yakmaya başladı sattım hala yakıyordu.Fabrikasından teknik ekibiylede görüştük yine yaktı yine yaktı.Vitesi sağa almayla bir şey değişmiyor ki şanzıman diferansiyal aynı
öndeki motor turbo o kadar
Avrupadaki Styer lar nasıl niye bizde onlar yok hiç düşündünüzmü. Başağın en önemli özelliği az yakması çekişide fena değil .....1 öğülür 2 öğülmez arkadaşlar Başağı olanlar kusura bakmasınllar

masseysuper90 link=topic=618.msg5932#msg5932 date=1201214948' Alıntı:
Ben hep söylüyorum bize eski teknoloji yutturuyorlar.
Bende 2000 model 2073 SH vardı sıfır aldık yağ yakmaya başladı sattım hala yakıyordu.Fabrikasından teknik ekibiylede görüştük yine yaktı yine yaktı.Vitesi sağa almayla bir şey değişmiyor ki şanzıman diferansiyal aynı
öndeki motor turbo o kadar
Avrupadaki Styer lar nasıl niye bizde onlar yok hiç düşündünüzmü. Başağın en önemli özelliği az yakması çekişide fena değil .....1 öğülür 2 öğülmez arkadaşlar Başağı olanlar kusura bakmasınllar
iyide aga sen emeklemeden koşmasını istiyorsun başağın
birçok marka böle başladı
dediğin doğru steyr bu motorları 1980 de üretmiş ama yeni piyasaya çıkm ış bi markadanda teknolojiye ayak uydurcak bi model beklenemez
türkfıat bugün ürettiği en büyük seri TDD serisi TLA serisini neden üretmiyor çünki izni yok
ama TDD serisinide sadece türkiye üretiyor bütün dünyayada türkiye satıyor
istese türkfıat T7000 serisinide üretir ama izin yok bir model tasarlamakta göründüğü kadar kolay değil TDD serisinin tasarımını türkfıat mexica ile 2 yılda tamamlamış gerisini siz düşünün

ya bırakın allah askına arkadaslar ben bunlara baktım o camurluklar falan hep plastık duz plotform ustune ıkı vıtesı yana koyup bıde turbo atmak ıle butun sorun cozulmusmudur yanı bence cozulmemıstır bızım motor bıle bunlardan salam hıc olmassa sacdan yapılmıs bence mantıklı bı ınsan bu basak ın 4*4 almaz bız aldık hata ettık bence sızde almayın yada cıfcı motorunu deneyınde alın bunlar ara ısıne cok ıyı gıdıo ama alternatıf olarak kullancaksın bunu ıs ıcın deıl 2cı veya3motor olarak gubre gel gıt ıslerı falan sanzıman zf 16*8 gayet guzel bızımkı hıc yag yakmıo ama hareret halt savhada servıste bı cozum bulamadı bu hararet olayına