yozgat tarım fuarı traktör satış adetleri

Ynt: yozgat tarım fuarı traktör satış adetleri

46 tane nh nereye satıldı kımı kandırıyorsunuz çıkarın verılerı koyun siteye gorsun mıllet ozaman nh bıtıyor artık yozgatta devri kapanıyor artık konyada rekorla kapattı satısı kayseride yıne rekorla kapattı ve yozgattada en çok satarak yıne 1. elden bırakmadı

kederci link=topic=55164.msg594472#msg594472 date=1337102356' Alıntı:
46 tane nh nereye satıldı kımı kandırıyorsunuz çıkarın verılerı koyun siteye gorsun mıllet ozaman nh bıtıyor artık yozgatta devri kapanıyor artık konyada rekorla kapattı satısı kayseride yıne rekorla kapattı ve yozgattada en çok satarak yıne 1. elden bırakmadı
hayırda sen niye bu kadar sevindin bayisimisin

:D erkuntun yeni satış stratejisi galiba bu,her fuarda en çok biz sattık ,rekor kırdık şöyle sattık böyle sattık demeleri.. kesin o sattıklarını da başka firmalar görür de cayrdırır diye isim de asmamışlardır fuar da:D bizde isim asmayalım 500 tane sattık diyelim iyimiş böyle... ilk önce 3 ay önceki sattığı traktörü teslim etsinler sonra kamuoyunu yanıltma işine baksınlar...ayrıca konya fuarında satış bazında ilk sıra tümosanın kardeşim...

araştırın farklı bır veri bulun isbatlayın belgeleyın tamam kabul edıyorum derım ama ben size gerçeklerı soyluyorum ayrıca arkadasım konya fuarını arastır rekor kımdeymiş ve ayrıca yozgat fuarı küçüktü bu verıler normal sasılacak bır durum yok ve kafanı yorma sen bayının numarasını ver biz irtibata gecerız o traktor nasıl 3 aydır teslım edılmemiş bu kadar yalan olmaz hiç bır markanın bayısı müşteriyi 3 ay bekletmez atma kardeşim

kederci link=topic=55164.msg594499#msg594499 date=1337103821' Alıntı:
araştırın farklı bır veri bulun isbatlayın belgeleyın tamam kabul edıyorum derım ama ben size gerçeklerı soyluyorum ayrıca arkadasım konya fuarını arastır rekor kımdeymiş ve ayrıca yozgat fuarı küçüktü bu verıler normal sasılacak bır durum yok ve kafanı yorma sen bayının numarasını ver biz irtibata gecerız o traktor nasıl 3 aydır teslım edılmemiş bu kadar yalan olmaz hiç bır markanın bayısı müşteriyi 3 ay bekletmez atma kardeşim
konya fuarını bana anlatma..ben nette duyduklarımdan ahkam kesmem..ayrıca evet hiç bir marka bekletmez ,bekletmemeli ,hele ki elinden traktöürünü de alıp mağdur hiç etmemeli ama bekletenlerde var maalesef :D siteye göz atmalısın biraz..
http://www.trakkulup.net/muhabbet-teknik-bilgiler-147/2-5-aydir-erkunt-gelmedi/msg593700/#msg593700