robot traktör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu traktörler programlanarak tarlanızda yapılması gerekenleri yapıyor. Bir çiftçinin yapması gereken tarlanızı sürme, pulluk çekme, ekim yapma, tırmıkla sürme, gibi görevleri yerine getirebilecektir.

1Valtra-RoboTrac-robotic-tractor.jpg

8815-140208124113.jpg

Ynt: robot traktör

benim projemde buna benziyo biz  Torbalı anadolu teknik [mezun oldum coktan ] olarak  pc konturollu  traktor yapcaz ve  suan yapım asaması olan (tatil nedeniyle durdurduk) cep telefonu yada pc kontorullu elektirik panolari yaptik  adam evinde smilator oyunu oynayacak gibi gozuksede adam tarlasını surecek  Teknoloji tarimla bulusturmak hedefimiz

yanigli link=topic=6214.msg65135#msg65135 date=1218493099' Alıntı:
benim projemde buna benziyo biz Torbalı anadolu teknik [mezun oldum coktan ] olarak pc konturollu traktor yapcaz ve suan yapım asaması olan (tatil nedeniyle durdurduk) cep telefonu yada pc kontorullu elektirik panolari yaptik adam evinde smilator oyunu oynayacak gibi gozuksede adam tarlasını surecek Teknoloji tarimla bulusturmak hedefimiz
aslinda bu bir ciftci icin cok buyuk bi olay evinde oturacan oda senin yerine surecek...projenizde basarilar

yene sen surcen ama bu sefer direksiyon ve pedallarla degil  tuslarla sozum de yarım kalmıs pc ve telefon ctrl elektirk panosu elektirikler kesildi adam calişircak termik atsa bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...