valtra a75 ile mf3095 pulluk videosu

Ynt: valtra a75 ile mf3095 pulluk videosu

dayı 76 dan beri çiftçilikle ugraşıyomuş reklama çok güzel malzeme olmuş göz var izan var 2 dakikalardaki pullukların derinlik oranlarından belli nasıl reklam oldugu at ile eşşek bir olurmu hiç biri 95 öbürü 75 hp aradaki 20 hp ne işe yarıyo merak ettim reklam kokan hareketler

geçin bu işleri yw arada 20 bg var adamlar valtra daha iyi çekti, yok hiç patinaj atmadı. birkere sürülen yer, fazlasıyla otlu. pulluklar otlu yerde zorlanıyorlar, traktörü kasıyor, haliyle çekişteki, kalitede düşüyor. valtra bayisinin göstersinden başka bişey değil bu video...

Bu videoyu izleyince Arkadaşlar bizim buraya mısır tohumu markası için çekim yapmaya gelen adamlara baya bir güldüm dönüme 2 ton aldığını söyleyecek sin unutma diyolardı .Odayıda mısırı o çekim yapıldığı zaman tarlada biçilmemişti 1 hafta sonra biçildi .memleket manzaraları işte

Emin Ünal link=topic=55237.msg591646#msg591646 date=1336578078' Alıntı:
Bence Denk bir çekişme olmuş ;) Valtra kendinden büyüklerde kafa tutabiliyor.Mf 3.105 ile Valtra a95 i pullukta yarıştırdılar Mf tozuna bile yetişemedi
kim yarıştırdıda kim yetişemedi :D Ahbi 3105i yükte size kullandırmak nasip olsa :)

göz var nizam var mf şaseye kadar atıyor valtra kanatlar gözüküyor yakıt garantisi diyo adam orda bızım bu bölgede birisi aldı adam bayii yi aradı siz yanlış yaptınız bize bu traktörün yanında 3 ton da mazot verecektiniz dedi :D

her traktör diğerlerinden %30 az yakar denilerek veriliyor hepsi çok yakıyor :D sonra yakıtlar aynıya düşüyor bizim ülkede %30 şan cerdi :D valtranın yakıta değilmotor ömrüne garantiis var 20,000 saat ben mf yi 10,000 saat olarak biliyorum tek garanti bu bence PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER