YARGITAY JD Hakındaki kararı

Ynt: YARGITAY JD Hakındaki kararı

bugün arazide Anadolu ajansı ve özel televizyon muhabirleri görüntülü çekim yaptılar traktörün lastiklerini ve benim konuşmalarımı çektiler en geç 2 gün içerisinde haberlerde verecekler haber ilgilerini çekmiş gooder ve jd firmasına bu reklam yeter artık

yahya link=topic=55312.msg590870#msg590870 date=1336416318' Alıntı:
bugün arazide Anadolu ajansı ve özel televizyon muhabirleri görüntülü çekim yaptılar traktörün lastiklerini ve benim konuşmalarımı çektiler en geç 2 gün içerisinde haberlerde verecekler haber ilgilerini çekmiş gooder ve jd firmasına bu reklam yeter artık

ünlü oldun yahya abi artık bizi tanımazsın :)) yahya abi yanlız bence 15bin az olmuş sen 1 yıldır jd yi çalıştıramıyosun lastik yüzünden bunuda göz önüne almışmıydınız ayrıca son karardan sonra gecen sürede magduriyetin devam etti bence daha yüklü bi tazminat alman gerekirdi.. zaten mahkeme masrafıda avukat yuklu bi miktar kesecektir.. sana çok bişey kalmaz bi 30bin en az alman gerekirdi diye düşünüyorum aylık 3bin tl traktör çalışmadıgından zarar etsen baya para tutardı aylık 150 dekar yer sürmenin üçreti bile 3000tl yi geçiyor ki sen daha çok çalıştırıyorsun traktörü aylık kaybın 5bin civarıdır sonuçta tarım makinası bu taksi degil..

Azminiz gercekten cok guzel.. Olayin bu denli ciddi yanki bulmasi da cok iyi olmus.. Bahsettiginiz petlas lastikleri magdurlari arasindayiz biz de. Ayni sey soylendi, sert zeminde kullanim.. Yapilabilecek birsey olmadigi icin haklilar dedii ve gecildi.. Tuketicinin bilinclenmesi cok guzel. Siz de bu konunuzu paylasarak sitemize cok buyuk bir katki sagladiniz. Insallah magduriyetiniz giderilmistir.

gözün aydın kardeşim .örnek alınacak davranış ..
bu mücadele bütün çiftçi arkadaşlara örnek olsun .....olsunki traktör firmaları çiftçinin artık eskisi gibi gözünün kör olmadığını anlasın ..

teşekkürler arkadaşlar avkatıma bugün motorumun kabak tekerle çalışması ile dişli tekerle çalışması zaman kaybım ve yakıt tüketimin artması ve motordaki fazla yakıtla beygir gücünün lastiğin boşa vermesinden kaybı gibi maddi manevi araştırıp dava açalım diye talimat verdim bakalım artık sıra bizde

Helal olsun hem hakkınızı aramış hem de birçok mağdur insana büyük kolaylık sağlamışsınız tebrik ederim,belki en başından nasıl olsa üç gün sonra lanet olsun der bırakır peşimizi demeyip size 4 tane lastik verselerdi,ne siz bu kadar uğraşırdınız ne de onların adı bu şekilde akılda kalırdı.Ama nasıl olsa üç gün sonra vazgeçer diyerek böyle insanları mağdur ediyolar.

teşekkürler ederim evet doğru söylüyorsunuz beni tatlı dille bayağı oyaladılar ama ADALET haklının yanındadır kimse hakkınjı kimseye yedirmesin bizler bu şirketlerden zengin değiliz