TRAKTÖRE KATLANA BİLİR HOSTES KOLTUĞU TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ???

04.10.2008
4,134
195

KUBOTA M8540 A KATLANA BİLİR HOSTES KOLTUGU TAKMAK İSTİYORUM .. BUGUN KUZENİME ALDIGIMIZ EXPLORER3 TEKİ KOLTUK GAYET GUZEL PORTATFİ KATLANIP SÜRÜCÜ İLE ÇAMURLUK ARASI BOŞLUGA GİRİYOR .. DAR KABİNLİ TRAKTÖRLER İÇİN GAYET HOŞ.. ACABA SONRADAN TRAKTÖRÜNE HOSTES KOLTUGU TAKTIRAN VAR MI ORJİNAL GUZEL BİŞEY ? FİYATLARI NEKADARDIR BİLGİ VE DENEYİMİ OLAN BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

Ynt: TRAKTÖRE KATLANA BİLİR HOSTES KOLTUĞU TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ???

ceya023 link=topic=55439.msg591827#msg591827 date=1336592284' Alıntı:
KUBOTA M8540 A KATLANA BİLİR HOSTES KOLTUGU TAKMAK İSTİYORUM .. BUGUN KUZENİME ALDIGIMIZ EXPLORER3 TEKİ KOLTUK GAYET GUZEL PORTATFİ KATLANIP SÜRÜCÜ İLE ÇAMURLUK ARASI BOŞLUGA GİRİYOR .. DAR KABİNLİ TRAKTÖRLER İÇİN GAYET HOŞ.. ACABA SONRADAN TRAKTÖRÜNE HOSTES KOLTUGU TAKTIRAN VAR MI ORJİNAL GUZEL BİŞEY ? FİYATLARI NEKADARDIR BİLGİ VE DENEYİMİ OLAN BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?
İyi olacağını sanmıyorum abi..

bende düşündüm t5060 için, ama bana orjinalini bozarsın dedi bayi. bende vazgeçtim. yoksa çok hevesliydim, ama olmadı. usta baktı, falan olur,dedi ama bir kaç yeri delmek lazım dedi. sonra düşündük, falan iyi olmaz diyince, millet vazgeçtim.

bizde düşünüyoruz bu yazın planlıyorum ama henüz araştırmadım. ama yırtmakta istemiyorum çünkü bidaha parçalanıp gider diye korkuyorum :S

Emin Ünal link=topic=55439.msg591832#msg591832 date=1336592380' Alıntı:
İyi olacağını sanmıyorum abi..

Kardeşim bence çokta iyi olur yeterki orjinal guzel bi koltuk bul.. ali kardeşim resim atıcam bak bi bakalım nasıl bişeyden söz ettigime çok hoş olurkanımca..

same explorer3 ün hostes koltugu daracık kabine koymuşlar :

ceya023 link=topic=55439.msg591861#msg591861 date=1336593498' Alıntı:
Kardeşim bence çokta iyi olur yeterki orjinal guzel bi koltuk bul.. ali kardeşim resim atıcam bak bi bakalım nasıl bişeyden söz ettigime çok hoş olurkanımca..

Bu traktörün markası ne ? Sen hangi traktöre takacaksın ?

Emin Ünal link=topic=55439.msg591878#msg591878 date=1336594019' Alıntı:
Bu traktörün markası ne ? Sen hangi traktöre takacaksın ?

bu yeni kuzenime aldıgımız same explorer3 85 in ki yarın same parçacılarını arayacam bakalım kubota yada takmamız lazım..

ali_durmuş link=topic=55439.msg591874#msg591874 date=1336593953' Alıntı:
güzel bişeye benziyor, traktördede pek delme işi yok gibi. bunu arkadaşınızmı yaptırdı?
hayır bu orjinal same explorer3 un koltugu.. baktım sadece alt kısımda çamurluga monteli 3-4 vida ile kubota da o ara daha geniş rahatlıkla olur ama kubotanın çamurluguna monte olurmu onun yanları farklı plastik kaplama direk alt zeminede baglantı yapılabilir alanvar..

Bu Same ' nin koltuğu sizin Kubota ' ya uyar diye düşünüyorum. Sizin kabinde dar. Çok yer tasarrufu sağlar. Diğer koltuklar sadece aşağı doğru katlanıyor. Uyar ise bence taktırın. Orijinal bozulacak diye düşünmeyin. Alt tarafı 4 tane delik delinir. Onuda güzel pul lastik gibi şeyler ile sıkıştırırsanız problem olmaz. Fiyatlarıda orijinallerin biraz pahalı olabilir. Arkadaşınızın aldığı bayiye sorun. Hostes koltuğunu kaça getirir diye...

güzel olur bence hatta joondere 5085 m ye baktım 4 gün Önce ondada yokmuş yeni gelmiş motor bayii biz takıyoruz onları olmuyo aslında dedi m serisindede yokmuş orjinalinde bayiler taktırıyolarmış o koltuk baya güzel aslında ondan taktırmak güzel olur

ceya023 link=topic=55439.msg591883#msg591883 date=1336594154' Alıntı:
bu yeni kuzenime aldıgımız same explorer3 85 in ki yarın same parçacılarını arayacam bakalım kubota yada takmamız lazım..
Bizim traktörlere olmayacağı için sorun yok ;D

ceya023 link=topic=55439.msg591892#msg591892 date=1336594312' Alıntı:
hayır bu orjinal same explorer3 un koltugu.. baktım sadece alt kısımda çamurluga monteli 3-4 vida ile kubota da o ara daha geniş rahatlıkla olur ama kubotanın çamurluguna monte olurmu onun yanları farklı plastik kaplama direk alt zeminede baglantı yapılabilir alanvar..
eğer sadece alt kısmı vidalı ise pek bi sorun olmaz orjinalliğide bozulmaz. t5060 a olurmuki acaba. t6000 sersinin koltuğu farklı bişey.

ali_durmuş link=topic=55439.msg591887#msg591887 date=1336594239' Alıntı:
fiyat olrak kç lira idi. eğer iyi bişeyse bende taktirim. :)

traktörün liste fiyatını soruyosan 47bin euro same explorer3 85 :) orjinal üstünde geldi bugun teslim aldık fakat ince lastik gelmiş lastikleri değişecek balon lastik takılacak. koltugu çok hoşuma gitti kubotayada atalım dedik bundan ama parçası yok elazıgda yarın arayıp same parçasına sorucam bulunur mu komple kaça olur monte edebilirmiyiz kubota yada.. bilgi alabilirsem sizide bilgilendiririm.. başka buna benzer sizin bildiginiz varmı hostes koltugu katlanabilir onlarada bakalım uygun bitane bulursak hepimiz takalım traktörlere :) meger ne çok kişi istiyormuş hostes koltugu .. resimdeki koltuk sonradan takılma degil dikkat orjinal koltuk o ama baglantılarına baktım çogu traktöre takılabilir bence yeterki bulabilelim parcacıda yarın sorucam bakalım..