Massey Ferguson'u kim üretecek?

Amerikan AGCO Grubu ' na ait olan Massey Ferguson traktörleri yeni üretici buldu
Geçmişi 1847 yılına dayanan ve 1995 yılından bu yana zıraat araçları konusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olan Amerikan AGCO Grubu ' na ait olan Massey Ferguson traktörleri artık Hattat Tarım A.Ş. tarafından üretilecek.

Hattat Tarım A.Ş., 20 bin 500 ' ü kapalı olmak üzere 78 bin m2 ' lik Çerkezköy-Tekirdağ tesislerinde Massey Ferguson MF-4415 modelinin üretimine başlıyor.

14 Ağustos 2008 tarihinde, Amerikan AGCO Grubu Başkan Yardımcısı Gary Collar ve Hattat Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat ' ın da katılacağı ve fabrikada gerçekleştirilecek ilk traktörün üretim bandından indirilmesi nedeniyle basın toplantısı düzenlenecek.

Ynt: Massey Ferguson'u kim üretecek?

insomnia link=topic=6244.msg65628#msg65628 date=1218655492' Alıntı:
üretecekleri MF nin kalite ve segment seviyesi nedir phantom ve gold da sıkıntı olduğunu duydum
Ancak piyasaya çıkınca bir fikire sahip olabiliriz ama yerli valtra a serisinden şikayetçi olan çok.İthalleri fena değil diyorlar ama emin değilim.Eğer erkan ' ın dediği gibi olursa phantom ve gold ' dan daha iyi olacağını sanmıyorum.Ama ithal bir seri olursa düşüncem değişir...

Akif Göktas link=topic=6244.msg65685#msg65685 date=1218662517' Alıntı:
arkadaşlar uzelin durumu ne bilgisi olan var mı
uzel de üretim falan olmayacak aldığım duyumlarda sadece iran dan gelecek olan traktörlere zemin hazıryarak satmayı düşünüyorlar o traktörler üzerinden karı da cepe atmayı düşünüyorlar

AGCO

Massey Ferguson, Valtra, Fendt, Challenger, Ag-Chem, Agco Allis

ARGO

Mc Cormick, Laverda, Landini, SEP, Valpadana

SAME DEUTZ-FAHR

Deutz-Fahr, Same, Lamborghini (traktör), Hürlimann

DÜNYADA OTOMOTİV GRUPLARI
(Marka olarak)

İran traktörü ise, Başkenttraktör  İran ' ın İTMCO traktörlerini montajlıyor.acaba Uzel in yeni durumu!!! bununla mı bağlantılı olacak..