dünyanın en büyük kamyonu

caterpillar 797B dünyanın en büyük hafriyat kamyonudur (bildiğime göre). bu kamyon 4.5 milyon dolar gibi bir fiyata, 3400 hp motor gücüne,380 ton yük taşıma kapasitesine sahip dev bir kamyon.60 km hız yapabiliyor.tam yüklü ağırlığı 600 ton.bu kamyonun yapımını gördüm ful döküm.arabaya bakın nasılda 797 nin yanında küçücük kalıvermiş şety*-* diğer inanılmaz bilgi ise : bu aracın tek lastiği 4 metre boyunda ve 5 ton ağırlığında..

: dünyanın en büyük kamyonu

çok güsel resimler ellerinize sağlık yaw o 2. resimde noolmuş allah korusun yaw arkadaşlar bişe soracam o büyük taşları bu kamyonlara ne ile koyuyolar exkavatör mü

thx link=topic=625.msg5644#msg5644 date=1201099109' Alıntı:
çok güsel resimler ellerinize sağlık yaw o 2. resimde noolmuş allah korusun yaw arkadaşlar bişe soracam o büyük taşları bu kamyonlara ne ile koyuyolar exkavatör mü
thx link=topic=625.msg5644#msg5644 date=1201099109' Alıntı:

shovel ile dostum.

o kamyonlar ne öle ya yan yatana yazık olmuş hakikaten gitti desene milyon dolarlık kamyon.ü

[glow=blue,2,300]Süper paylaşım olmuş. Emeklerinize sağlık dostlar.[/glow]

Visalinur ' dan arakladım bu resmi, Emre koymuş oraya da. :) Kamyonu modlamışlar, süper olmuş...

indianhaultruckev6.jpg

photo11ls9.jpg

İnşallah kimse koymamıştır daha önce. Bide uyarı almayalım... ;)