Uzel haberlerine inanmayanlara

Amerikan AGCO Grubu ' na ait olan Massey Ferguson traktörleri yeni üretici bulduğunu yazmıştık. Yeni şirketinde Hattat Tarım olduğunu belirtmiştik. Ancak bilen bilmeyen herkes konu hakkında yorum yaptı. Hatta bazıları Hattat ' ın Bersay diye şirketi olmadığını bile yazdı. Kimisi Hattat ' ın sitesinde böyle bir haber olmadığını iddia etti. Bu yorumlar yanlış olsada biz yer verdik.

Bugüne kadar Uzel ' le ilgili yaptığımız haberleri hep kaynak belirterek yayınladık. Son yaptığımız haberide Hattat Tarım adına Bersay İletişim tarafından basına geçilen davet metninden yer verdik. Ancak araştırmacı bazı bayiler bu habere de inanmadı.

İşte size inanmanız için basına geçilen davet metni.

BASIN DAVETİ 12 Ağustos 2008 (Basına davet geçildiği tarih)

Massey-Ferguson traktörler banttan indiriliyor

Geçmişi 1847 yılına dayanan ve 1995 yılından bu yana zıraat araçları konusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olan Amerikan AGCO Grubu ' na ait olan Massey Ferguson traktörleri artık Hattat Tarım A.Ş. tarafından üretiliyor.

1976 yılından bu yana Türkiye ' de zıraat araçları ve traktörlerin satışını gerçekleştiren ve 1980 yılından bu yana traktör üretimiyle Türk çiftçisinin yanında olan Hattat Tarım A.Ş., 20 bin 500 ' ü kapalı olmak üzere 78 bin m2 ' lik Çerkezköy-Tekirdağ tesislerinde Massey Ferguson MF-4415 modelinin üretimine başlıyor.

14 Ağustos 2008 tarihinde, Amerikan AGCO Grubu Başkan Yardımcısı Gary Collar ve Hattat Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat ' ın da katılacağı ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ' nde bulunan fabrikada gerçekleştirilecek ilk traktörün üretim bandından indirilmesi nedeniyle düzenlemekte olduğumuz basın toplatımıza siz değerli basın mensuplarının da katılmasından mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.
Hattat Tarım A.Ş.

PROGRAM
14 Ağustos 2008 Perşembe

Ynt: Uzel haberlerine inanmayanlara

paylaşım için tşk.ama bayiler çok tepkili uzel çoğundan yüklü miktarda teminat almış,siparişleri vermemiş,bizim buradaki bayi ile görüştüm çok kızgın bundan sonra tekerini bile satmam diyor....

Asırlık çınar sahipleri yüzünden yok yere kurudu , hem binlerce insan işsiz kaldı hemde pazarda büyük bir boşluk bıraktı. Büyükbaşlardan birisi MF yi satın alacak bence , bakalım kim olacak?

hattat h45 taraktörlerın vıdeoların dan ızlesene .com a yukledım hattat h45 yazmanız yeterli zleyın yorumlarınızı beklıyom şımdıden ıyı seyırler.