Erkunt 60 lüks 4x2 nasıl bir traktördür?

11.03.2012
1,156
7

Arkadaşlar bildiginiz üzere 2. traktör almak istiyorum.İnternette ilan gördüm 80 saatte erkunt 60 lüks 38.000tl.traktör benim hoşuma gitti ancak size danışmak istedim.yeni tip 60t ler yakıt çekiş saglamlık konusunda nasıldır bilenler yazarsa sevinirim.bide agırlıgı ne kadar bu makinelerin?

Ynt: Erkunt 60 lüks 4x2 nasıl bir traktördür?

Servet 80.4 var bende.

Eskiden benimde kafam 55 deydi fakat 2 gün önce 240 mf ile bi ilaç attım traktör kayıyor tarlada resmen.ondan and içtim agır traktör alıcam diye.bayırlırsa bayılsın yolda :D

irtibat kurup neden satıldığını öğrene bildiniz mi? çok az kullanılmış ve satışa çıkmış. birde 55 lik erkuntlarda yeterince ağır değil mi?

Arkadaşlar henüz irtibata geçmedim.büyük ihtimal sahibi bunu verip daha büyük bir model almıştır diye tahmin ediyorum.

benim alacagım traktör en aşşa 3 ton olmalı arkadaşlar onun için 55 ligi sildim kafadan.
bu 60 lüks 3 ton gelir heralde.

wood link=topic=55697.msg597098#msg597098 date=1337628023' Alıntı:
Arkadaşlar henüz irtibata geçmedim.büyük ihtimal sahibi bunu verip daha büyük bir model almıştır diye tahmin ediyorum.

benim alacagım traktör en aşşa 3 ton olmalı arkadaşlar onun için 55 ligi sildim kafadan.
bu 60 lüks 3 ton gelir heralde.
yaklaşık 3 ton civarlarında bizim köyde alan oldu gayet memnunlar 4lü 11 li takıyolar güzel çekiyo :D

bizim burada biçercilerin var herkes kullanır bizde ara sıra hafif işlerde kullanıyoruz yakıtı çok az ve güzel traktör agır oldugu için heryerden gider güçünden buyuk işleride görebilir..

Arkadaşlar 60e düşünmüyorum.çünkü Zf olsun çamurdan olsun *098*-

bide 3 lü 13 no pullugu kaçıncı vitesle çeker bu makine?

Euro 2 ise 58 hp dir. Büyük ihtimalde Euro 2 gibi duruyor yenilerde ZF şanzuman yok çünkü..
Temiz motor 70 lik gibi duruyor karşıdan.. :)