DİKKAT...DİKKAT...KİLO İLE YONCA BALYE SİPERİŞİ ALINIR...!

ok-*-s TRAKYA BÖLGESİNE İÇ ANADOLU DAN ÇOK UYGUN KOŞULLARDA KİLO İLE YERİNE TESLİM YONCA BALYESİ SİPARİŞİ ALINIR.İLGİLENEN ARKADAŞLARIN TEK YA DA BİRKAÇ ARKADAŞ TOPLANIP SİPARİŞ VERMESİ DE MENFAATİ İCABIDIR.... uyy-*s ;)

Ynt: DİKKAT...DİKKAT...KİLO İLE YONCA BALYE SİPERİŞİ ALINIR...!

anlş-*s ee aylardır bu konu ile ilgili yetkili ve bilgili kişilerle görüşe görüşe işin içine girdik kardeş.Anlaşmaya vardığım kişinin
ailesi de bu işin içinde ığdır ve çevresinde yonca toplayıp kendi kamyonu ile tekirdağ,silivri ve bizim buralardaki büyük çiftliklere uygun fiyata yonca balyası toptan getirip dönüş yükünü de hep bizim çalıştığımız fabrikadan alıp dönüyor.zaten tanışıyorduk ee biz pazarlama bölümündeyiz ya fabrikada nakliyecilerle içli dışlı abi kardeş olduk oda duyunca bu işe girdiğimi karşılıklı konuşup anlaştık.Hayırlısı olsun herkez için... anlş-*s

Abi bizim buraya hayvan pazarına getiriyo adam afyondan altın sarısı böle yonca çok temiz balya 20 ile 22 kilo arası değişiyo 20 lira fiyat çekiyo adam ii para valla bizde yapıyoz ama anca bize yetiyo bizim yonca 10 dönm var bizim yanlız bu postayı ziyan ettik biçtk bi yağmur kaldıramadık yoncayı çöp 250-300 balya ziyan

çok haklısın kardeş buralarda çok fahiş fiyatlara yükseldi özellikle fırsatçılar anlamadan düşünmeden kullanıyorlar emekçi çiftçi, hayvancıyı işte benim de amacım özellikle bu piyasaya girdikten sonra biraz da şansla bu anlaştığım abi ile daha uygun fiyatlarla üstelik iğle hurda olmadan kantarla kilo hesabı özellikle çiftliklere toptan fiyatına perakende yerine teslim satış yapmak. uyy-*s

anlş-*s eyvallah sağolun arkadaşlar gecen gün yanındaydı anlaştığım abi,kardeşiyle telefonla görüştü şimdilik biçimler yeni başladığı için bize teslim fiyatı biraz pahalı geldi.ortak döndü ığdıra kendisi daha uygun ve çabuk bir kamyon sarıp getirecek.Ben de siparişleri ve pazarlamasını yapıyorum kısmet artık maksat herkez faydakansın......

ben hep çalışan adamı severim
ALLAH (C.C) hayırlı kazançlar ve hayırlı müşteriler nasip etsin keşanlı kardeşimize

ok-*-s gelir gelmesine ama en azından bir kamyon sarmak lazım dostum ki kurtarsın uyy-*s etrafında daha varsa ihtiyacı olan 500 balye bir kamyon göndeririz fiyatta daha hesaplı oluyor amaç en hesaplı olarak iki taraf içinde olması.... :S

ramazan14 link=topic=55738.msg599547#msg599547 date=1338060120' Alıntı:
sizin oralar nasıl bılmem ama bızım buralarda ılk bıcımler bu yıl alınmaz yagmurlardan hep ıslandı haşat anlayacağınız
yerler kurudumu biçerler biçenler var bir hafta sonra balye bakinasını çıkarçaz inşallah

ok-*-s arkadaşlar bugün anlaştığım abiyle görüştük ve 10 güne kadar uygun yonca ayarlayabileceğini söyledi alk-*s zaten bir kamyonun yarısı kadar şimdiden sipariş aldık gibi umarım her şey yolunda gider de vatandaş hizmet görür... anlş-*s

Eren ASLAN link=topic=55738.msg597634#msg597634 date=1337714500' Alıntı:
Abi bizim buraya hayvan pazarına getiriyo adam afyondan altın sarısı böle yonca çok temiz balya 20 ile 22 kilo arası değişiyo 20 lira fiyat çekiyo adam ii para valla bizde yapıyoz ama anca bize yetiyo bizim yonca 10 dönm var bizim yanlız bu postayı ziyan ettik biçtk bi yağmur kaldıramadık yoncayı çöp 250-300 balya ziyan
valla 20 lira neymi$ o öyle yahu .. gelin burda yerinde 8 lira 10 lira arası .. 600 km yol manisa siz adet belirtin ben yerinde sınırsız yonca alıvereyim size gönderin kamyonları yükletip göndereyim .. 20 lira çok büyük rakam .. balya ba$ına 5 lira yükleme ve nakliye maliyeti olsa öyleyken 13-15 liraya gelir .. uzak yakın nerden istiyosanız bana kg yada adet bildirin slaj olsun yonca olsun yardımcı olurum özelden mesaj atarsınız ..

azım açık 20 lira mı :S :D kaldı bizde 50 dekar yer war ve 8- 10 lira tarladan sarıp gitmesine veriyruz kg fln yok kendimiz biçip bağlıyoruz sorunsuz alanlar memnun depoya koyup kışın 15 e satmak isteriz ama depo yok varsa çiftçilkçi fln gelsin anlaşırsak bütün yaz çeksin geçen 1200 balya wardır satarken tek tük sorun oluyor toplu satmamız için alıcı arıyoruz diyebilirim :D

Şuanda bölgemizde tarladan tonu ortalama 350 tl civarı nakliye,yükleme nekadar olur bilmem ama kışın en az tonu500-600 arası olur.

noo*-*- ya kim çıkardı 20 tl diye yapmayın arkadaşlar en hesaplı imkanlarla en uygun koşullarda getirtmek tabi ki siz bakmayın palavraya almaya niyeti olana hesap çıkarılır uyarsa yerine teslim getirtilir....saygılar uyy-*s