Bahçeden Görüntüler

Bu sene bahçede ilk defa malç uygulamayı deniyorum ve bunu sizlerle paylaşarak gelişmeleri beraber izlemeyi düşünüyorum. Sizlerinde tecrübelerinden yararlanmak isterim.

Bir hafta sonraki resim, siyah naylon sıcağı çektiği için malç naylonunun altındaki bitkiler daha iyi gelişmiş gibiler.

Birkaç resim de kayısı ağaaçlarından;

İyi seyirler.

Ynt: Bahçeden Görüntüler

Vay be...
O kadar yol git fotoğraf çek...
İnsanlar izlesinler diye uğraş getir paylaş...
İlgiye bakarmısın?
Çok teşekkürler sadece Muhtar ve Muhammed...
Başkada bakan yok...!
Acaba bende mi bir terslik var?

ufukk link=topic=55791.msg601965#msg601965 date=1338472287' Alıntı:
Teşekkürler , güzel paylaşım. Meyve ağaçlarından meyve yemek için çok emek vermek gerekli sanırım , nazlı bebek gibiler.
Aynen dediğiniz gibi nazlı bebekler, bahçeye gelenler çağla olarak yiyorlar ama ben onları yamyam gibi görüyorum. İnsan kıyamıyor. :)
tümosan 4155 link=topic=55791.msg601969#msg601969 date=1338472395' Alıntı:
güzel paylaşım :) meyveler iyi görünüyor :)
Geçen sene dolu mahvetti birşeyycik alamadık inşallah bu sene birşey olmaz.
malkaralı_yusuf link=topic=55791.msg601973#msg601973 date=1338472573' Alıntı:
Kayısıların Maaşallahı var soğuk geçen kıştan etkilenmedi herhalde, malç uyguladığınız fideler ne fidesi? Paylaşım için teşekkürler :)
Domates, biber ve fasülyede malçı denedik ilk 1 hafta hemen hemen 3/1 oranında malçsız alandan fark oluştu.
İlgi olursa burda gelişmeleri paylaşmayı düşünüyorum.
Belki insanlara yararımız olur diye.
Tekrar teşekkür ederim.

n_cebeci link=topic=55791.msg601997#msg601997 date=1338473336' Alıntı:
Aynen dediğiniz gibi nazlı bebekler, bahçeye gelenler çağla olarak yiyorlar ama ben onları yamyam gibi görüyorum. İnsan kıyamıyor. :)Geçen sene dolu mahvetti birşeyycik alamadık inşallah bu sene birşey olmaz.Domates, biber ve fasülyede malçı denedik ilk 1 hafta hemen hemen 3/1 oranında malçsız alandan fark oluştu.
İlgi olursa burda gelişmeleri paylaşmayı düşünüyorum.
Belki insanlara yararımız olur diye.
Tekrar teşekkür ederim.
Abiciğim ne demek ilgileniriz tabiki emek sarfetmişsin. Alınma sakın, bütün arkadaşlar ilgilidir de o an yazamamışlardır kendim de dahil. :)