OLUM BAK GİİTT :D :D

Ynt: OLUM BAK GİİTT :D :D

Basit bir olayın bu kadar fenomen haline gelmesi , internetin hayatımızda nerelere geldiğinin çok güzel bir örneği , etrafımızda sıklıkla görebileceğimiz bir olay burada olunca ilginç ve komik geliyor. Bu hafta Beyaz Show da veya Hayrettinde görürsek şaşırmayalım. :)

12 dikiş atmışlar salağın kafaya. :D O değil de bizim zamanımızda ergenlik 17 yaşında falan olurdu ama şimdikiler 13 yaşında ergen sınıfına dahil oluyorlar nasıl oluyorsa. Ben 13 yaşındayken bu bebenin yaptığının yarısını yapmaya cesaret edemezdim...

Ahmed Gülsu link=topic=55810.msg598909#msg598909 date=1337900773' Alıntı:
12 dikiş atmışlar salağın kafaya. :D O değil de bizim zamanımızda ergenlik 17 yaşında falan olurdu ama şimdikiler 13 yaşında ergen sınıfına dahil oluyorlar nasıl oluyorsa. Ben 13 yaşındayken bu bebenin yaptığının yarısını yapmaya cesaret edemezdim...
millet iyce azıttı ya :D

vale link=topic=55810.msg598916#msg598916 date=1337921244' Alıntı:
senaryo yazıp oynamışlar ...inandırıcı değil..hiç küfür yok ..her kavgada mutlaka küfür olur :D

inandırıcı deil mi?oğlanın kafa resmen ikiye ayrılmış onuda bilgisayarda yapmadılar heralde ama iyi olmuş kendi işinde gücünde olan gariban adamla uğraşırlarsa veletler işte böyle olur allahtan çoçuğa bişi olmamış yoksa yanardı çöpçü..

şu çoçuğu gördükçe bide benim dövesim geliyor.. :D la adam doğru düzgün konuşamıyormuş fln kendide diyor madem niye şımarıp adamla dalga geçiyorsunuz.. masum ayağına yatmasına gerek yok hakkettin sopayı yiceksin..

zuha-*-s zuha-*-s yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :D olay kocaeli gölcükte ceryan ediyor, çöpcü arkadaşımız kekeme olduğu için bu çocuklar dalga geçiyor ve o çocuğa çöpçü arkadaş tokat vuruyor slk-*-s sonrasında izledikleriniz oluyor

şarklılı18 link=topic=55810.msg599294#msg599294 date=1337983895' Alıntı:
12 dikişler cezasını çekmiş adaş, inşallah terbiyesini almıştır
kafada dikiş terbiye verse şuan çok kişide dikişolması lazım. önce 0-7 yaşa kadar ilk rodaj süresince doğruca öğretilse pek bi sorun olmaz ama...

acı bir deneyim olmuş çocuğa, insanların kusurlarıyla ( kekemeymiş çöpçü ) dalga geçilmemesi gerektiğini anlamıştır umarım...