Bu Akşam Biraz Efkar Dağıtalım (Müslüm Gürses - Erol Budan)

Ynt: Bu Akşam Biraz Efkar Dağıtalım (Müslüm Gürses - Erol Budan)

Dqn link=topic=55827.msg599179#msg599179 date=1337971779' Alıntı:
Var olun abi bu akşam bitiriyorum ;)
muhammet egerki vermezlerse sivas bize yakın sayılır(250 km filan)bi pejo adam doldurup geleyim taş taş üstünde bırakmıyalım abim..sevenleri kavuşturmak allah katında bile sevaptır..

tümosan 8095 link=topic=55827.msg599236#msg599236 date=1337976784' Alıntı:
muhammet egerki vermezlerse sivas bize yakın sayılır(250 km filan)bi pejo adam doldurup geleyim taş taş üstünde bırakmıyalım abim..sevenleri kavuşturmak allah katında bile sevaptır..
;D ;D ;D Mehmet abi sağolasın :) Tek başıma yeterim :)

yakında bu trakkulup çete olur demiştim kimse inanmamıştı ;D mevzumu var beyler ? kastamonuyu ben tutarım buyana yollarsanız alabiliriz ;D Allah tamamına erdirsin. daha hala işler karışık demek :8 :D

rocky link=topic=55827.msg599373#msg599373 date=1338021917' Alıntı:
yakında bu trakkulup çete olur demiştim kimse inanmamıştı ;D mevzumu var beyler ? kastamonuyu ben tutarım buyana yollarsanız alabiliriz ;D Allah tamamına erdirsin. daha hala işler karışık demek :8 :D
Sağolasın :D Müzikler gerçek ama Bizimkisi biraz şaka :)

mevzu%2Bvar.jpg

Dqn link=topic=55827.msg599380#msg599380 date=1338023913' Alıntı:
Sağolasın :D Müzikler gerçek ama Bizimkisi biraz şaka :)
;D ;D Mevzu var dediler geldik :D saolsun trakklupteki abiler sevenlerin arkasında muhammet :D Allah kavuştursun

hacı kaçır gel karsa doğru sana yardım edeyim yok gelemem diyosan gelip seni alayım sevdiğini kaçıralım sen yeterki iste aşık adamın halinden anlarım :)