TD 110D

Ynt: TD 110D

ali_durmuş link=topic=55876.msg601808#msg601808 date=1338453655' Alıntı:
fiyatını bilmiyorum. bugün bi soracam, ama.
fotoğrafını filan da çek bari.Sesi filan td serisiyle aynı mı onuda öğrenirsen iyi olur.Hidrolik kaldırma kapasitesi kaç kg ? Onuda öğrensen iyi olur aslında :D Bunların hepsini rica ediyorum :)

Emin Ünal link=topic=55876.msg601812#msg601812 date=1338454398' Alıntı:
fotoğrafını filan da çek bari.Sesi filan td serisiyle aynı mı onuda öğrenirsen iyi olur.Hidrolik kaldırma kapasitesi kaç kg ? Onuda öğrensen iyi olur aslında :D Bunların hepsini rica ediyorum :)
la telden arıyacam. bayiye gitmiyecem. ama haftaya traktörle bi gidecem bayiye.

bugün bizim burdaki bayide olan td110d yi iyice inceleme fırsatım oldu. :) kabin içi gerçekten td100 d den geniş ve konforluydu. özellikle sağ tarafa alınan kilma tuşları ve, türk traktör yazan teybi ve hosteskoltuğu, ayrı bi güzellik katmış. ama hidrolik olarak pek yüksek değil. 3700 üstü dedi bayi. shuttlesi, mekanik. motoru TDD sersi ile aynı motor.
fiyatına gelince bana uygun geldi.. :) şuan için 90.000 tl miş.

New Holland TD5 Serisi
td110d.jpg

td1102.jpg

ali_durmuş link=topic=55876.msg602076#msg602076 date=1338480548' Alıntı:
bugün bizim burdaki bayide olan td110d yi iyice inceleme fırsatım oldu. :) kabin içi gerçekten td100 d den geniş ve konforluydu. özellikle sağ tarafa alınan kilma tuşları ve, türk traktör yazan teybi ve hosteskoltuğu, ayrı bi güzellik katmış. ama hidrolik olarak pek yüksek değil. 3700 üstü dedi bayi. shuttlesi, mekanik. motoru TDD sersi ile aynı motor.
fiyatına gelince bana uygun geldi.. :) şuan için 90.000 tl miş.
valla bize 98 e kitlediler konya tarım fuarında

Newholland diye kötülemiyorum bende TD90D var 2012 model arkadaşımda 100 lük var kullandığım için söylüyorum Diğer traktörümde profilimdeki MASSEY FERGUSON SUPER 90 .Ben buraya yazdıklarımın aynısını fabrikadaki teknik müdürede söyledim. Hikayeden reklam yapmayın yakıt eşşek gibi yakıyor deponu baban dolduruyor sen sürüyorsan başka.Hidrolikten ses geliyor akis keçesinden yağ kaçırıyor daha sayayım mı buda sıfır motorun marifetleri. Newholland a ortaksan orasını bilemem ama kazıklanmayın alacaksanız avrupasını alın

tabiki bütün derdimiz yakıt,mazot bu fiyatta iken en uygunu olmalı,birde senin dediğin gibi petrolün yanında sanayiye gidersek,işimiz zor...bugün sanayide bi tane td 100 gördüm,traktör devrilmiş,ve baştan aşağı rektefiye yapıyolardı,birde ne göreyim,mazot pompasının motor bloğuna gelen tarafını boyamamışlar,boya püskürtürken arka tarafı boyamamışlar sanki acemi bir sanayi dükkanındaki boya tabancasayla boyanmış gibi,şaşırdım,new hollland gibi bir markanın böyle bi saçmalık yapmasına şaşırdım ve o anda gözümden düştü,,,senin dediğin gibi bende duydum şikayetleri hemde yeni yeni traktörlerden şikayet geliyo,,,aslına bakarsan yerli montajlara pek güvenemiyorum,aslında td110 almayı düşünüyorum ama bu tür olaylar aklımı karıştırıyo,başka ne gibi sorunlarla karşılaştın anlatabilirmisin ???