şu işlerin yoğunluğunda

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

evet kubotacı arkadaşlar şu yaz döneminde kubotalar tarlalarda çalışırken biraz video çeksenizde biraz gözlerimiz bayram etse iyi olmazmu kendini alamıyoz bari videosunu izlesek grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s bim-*s bim-*s bim-*s bim-*s

Ynt: şu işlerin yoğunluğunda

mustafagursacli link=topic=55923.msg601082#msg601082 date=1338313393' Alıntı:
istediğin video olsun abi köye gidince çekeyim

valla mustafa kardeşim bu kubota aşkı koltuğuna oturupda marşlamadan dinmeyecek gibi

Dqn link=topic=55923.msg601084#msg601084 date=1338313449' Alıntı:
Ne oldu abi hepsini 135 mi sandın ;D

ister inanın isterse de abartıyor diyin 135 liği kullanmayalı tam tamına 10 yıl oldu inanın hala etkisinden ne ben nede babam hala kurtulmuş değiliz..
ekin biçerdik millet günde 20 dekardan fazla atardı biz şaftı ile kuyruk mili bağlantıasına akşama kadar 8 lik demir çakmaktan ekin biçemezdik o ekin biçen makina taktımmı önü havadan inmezdi zaten az bir meile yan yan gitmezdi ön teker yukarı dönük ama biz aşağı doğru giderdik neyse anlatmayım yine sayfalar dolusu yer kaplayacak 135 lik neydi hala adını duyunca moralim bozuluyor bizm köyde bir tane kaldı o adamda ağır işler yapmadığı için sadece 2 li pulluk ve gaz ayağı birde remork kullandığı için halinden memnun
geçen izindeyken komşuların patatesi dikerken vites karıştırmış yapamaışlar babam gitti yaptı köyde onun vitesi abartmıyorum bir babam birde ben açabiliyoz açan varsada bilmiyorum sahib bile şu an bilmiyor oğlu var oda bilmiyor babam çok zaman arabayla gider açar gelir zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
ah 135 lik ah belki o zaman o olmasa şimdi erkuntta olmazdı yinede işmizi görürdü tabi ama işte öyle zorluklarıda vardı ondan etkilenmişim işte