size göre , İNTEGRASYON kontrollü süspansiyon sistemine hangi traktörler sahip..

yüke , yol , zemin durumuna göre ,salise zamanda uyum sağlayan ön süspansiyon sistemi...

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: size göre , İNTEGRASYON kontrollü süspansiyon sistemine hangi traktörler sahip..

katılıyorum, dennizs kardeşimden anketin iptalini talep ediyorum...saygılar...

Ynt: size göre , İNTEGRASYON kontrollü süspansiyon sistemine hangi traktörler sahip..

abicim bu konuda bilgim olmadığı için bi yorum yapamıyorum ama benimde ufak çaplı rahatsız olduğum veya hoşlanmadığım bir durum var hep marka savaşı neden başka çiftçilikle ilgili anket açmıyoruz? her alanda kabul edilsin edilmesin dünyaca bilinen markalar var bu değişmez savaşa da gerek yok düşüncesiyim ama abi sen anketi kilitlememi istiyormusun ??

İNTEGRASYON kontrollünün tam olarak ne olduğunu bilmediğim için sessiz kalma hakkımı kullanmak istiyorum

Evet gerçekten marka savaşına döndü maalesef.Belli konularda kesinlikle olay çıkıyor.Konunun anlaşılmamış olması da muhtemel...Ben atilla abi ' nin yazdıklarını daha önce fendt konularında görmüştüm.Yani ona yakın bilgiler vardı.Bence fendttedir...

dennizs link=topic=6298.msg66616#msg66616 date=1219010328' Alıntı:
abicim bu konuda bilgim olmadığı için bi yorum yapamıyorum ama benimde ufak çaplı rahatsız olduğum veya hoşlanmadığım bir durum var hep marka savaşı neden başka çiftçilikle ilgili anket açmıyoruz? her alanda kabul edilsin edilmesin dünyaca bilinen markalar var bu değişmez savaşa da gerek yok düşüncesiyim ama abi sen anketi kilitlememi istiyormusun ??
kilitle kardeşim...marka savaşına dönüşmesin... lütfen...

ilk defa atılla abımın actıgı konu ragbet gormedı hayret

dennizs link=topic=6298.msg66616#msg66616 date=1219010328' Alıntı:
kardeşim kilitle dediğimi belirttim ..lütfen kilitleyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...