Abimin Yaptığı Makina

arkadaşlar bu makinanın tüm çizim,proje ve üretimi tamamen abime aittir.(kendisi makina mühendisi)üzerinde kullanılan motor yavuz mühendislikten alındı.hidrolik pompalar Türkiyede üretimi olmadığı için italyadan alındı.Ama paletlerin üretimi bize ait.Bu makina şu an çalışıyor.Yeni üreteceğimiz bunun 3 kat büyüklüğünde.Tahminen 15 güne kadar hazır olur.Konuyla ilgili video paylaşıyorum.

Geometri Makina Kayar Kalıplı Beton Finişeri

Ynt: Abimin Yaptığı Makina

rocky link=topic=56037.msg602587#msg602587 date=1338550059' Alıntı:
abinizi tebrik ediyorum. inşallah yolunuz açık olur abi. başarılarının devamını dileriz.
Allah razı olsun kardeşim.Bu makina yurt dışından geliyordu.Tehdit bile aldık.Üretmeyeceksiniz dediler.İnşallah dahada gelişir ve para ülkemizde kalır.

koparanlı 80.4 servet link=topic=56037.msg602592#msg602592 date=1338550693' Alıntı:
Ben bu makinayı bir nevi asfalt atan makinelere benzettim :) Abine başarılarının devamını dilerim inşallah destek çıkanlar olurki ülkemiz dışa baglı kalmayı bir bir bırakabilsin
o asvalt finişeri ,buda beton finişeri.İnşallah daha iyilerini üretiriz.

ali şen link=topic=56037.msg602591#msg602591 date=1338550586' Alıntı:
hayırlısı abi artık vatana, millete faydamız olsunda gerisi önemli değil.
İnşallah

Başarıların devami gelicek inşallah: ) İlk kez gördüüğüm bir makine, Türklerin neler yapabılcegınin ufak bir göstergesi. Allah yolunuzu açık etsin.

wan7ed link=topic=56037.msg602596#msg602596 date=1338551705' Alıntı:
Başarıların devami gelicek inşallah: ) İlk kez gördüüğüm bir makine, Türklerin neler yapabılcegınin ufak bir göstergesi. Allah yolunuzu açık etsin.
amin kardeşim.İnşallah daha güzelleri gelecek.avrupa koşuyor biz daha yeni adım atıyoruz.Allah ülkemizin gelişmesini engelleyenleri engellesin.

kiotici link=topic=56037.msg602600#msg602600 date=1338552386' Alıntı:
Allah yolunuzu açık etsin, başarılarınızın devamını diliyorum.tehdit edenlerde balalıları tanımıyo heralde hemşerim :)
tehdit eden kişi sabah muhtemelen yürek yemiş.;D adamın tehdit sebebi şu.İtalyada üretilen makinanın türkiye distiribitörü.ama tehditleri nafile.balada 2 biraya adam vuran çok tanıdığımız var (dermişim ;D) Yorum ve iyi dileklerin için Allah razı olsun hemşerim.

güzel alet bu işleri yapanlar için makinalar kolaylık oluyor aslında ama şu arkadaki dayılara gerek yok aslında onların yerine orya düzleyici tarzında kalın plastikten fln bişey uydurulsa oda olur :)

SmhGwz link=topic=56037.msg602605#msg602605 date=1338553467' Alıntı:
güzel alet bu işleri yapanlar için makinalar kolaylık oluyor aslında ama şu arkadaki dayılara gerek yok aslında onların yerine orya düzleyici tarzında kalın plastikten fln bişey uydurulsa oda olur :)
yorumun için teşekkür ettim ok-*-s
olayı özetleyeyim.şimdi o arkadakiler makinaya bakıp kendi aralarında şu yorumu yapıyorlar.bu makina varken bize gerek yok,işsiz kalacaz diyor.diğeride makinayı yakarız kurtuluruz diyor :( o konuşmaları abim duyuyor.patron soruyor abime buna eleman gerekiyormu diye.Abimde evet diyor.:) artık patron anlasın onlara ihtiyacı olamdığını :)