Yarın Gidiyorum... (Ahmed Gülsu)

Merhaba değerli abilerim kardeşlerim. Yarın köye gidiyorum. Yaz tatili başladı artık, malum köyde de işler başladı, bundan böyle şehirde kimse tutamaz beni. :D
Temmuzun 3 ' ünde bir mani olmazsa inşallah, okuldaki kalan son işlerimi halletmek için geri döneceğim Ankara ' ya. O zamana kadar toplayabildiğim fotoğrafları ve videoları geldiğimde paylaşırım inşallah.

Hepiniz Allah ' a emanet olun. Görüşmek üzere. Bereketli günler dilerim. :)

...

Ynt: Yarın Gidiyorum... (Ahmed Gülsu)

Hayırlı yolculuk hacım.anladığım kadar nete giremeceksin köydeyken. topla bütün fotoğraf ve videoları boş dönme sakın :D :D :D
aramayı unutma.yada ararım ben müsait olduğunda konuşuruz :D unutuyorsun bizi köye gidince biz aramasak :( :(

Tokmakcı link=topic=56045.msg602727#msg602727 date=1338580570' Alıntı:
Hayırlı yolculuk hacım.anladığım kadar nete giremeceksin köydeyken. topla bütün fotoğraf ve videoları boş dönme sakın :D :D :D
aramayı unutma.yada ararım ben müsait olduğunda konuşuruz :D unutuyorsun bizi köye gidince biz aramasak :( :(

Teşekkür ederim kardeşim. Yaw köyde telefon da çekmiyor ki hacım öyle ha diyince arayamıyorum. Sene olmuş 2012 hala telefon çekmeyen yerler var işte. :( Ne görürsen çekecem hacım, merak etme boş gelmem bilirsin. :D

güle güle git ahmet kardeş
sana kazasız belasız bol ve bereketli bir yaz tatili DİLİYORUM YÜCE RABBİM den yolun açık olsun

ben işte böyle tatillerini köyde çalışarak geçiren adama hastayım yav ben iş için yurttan firar ettim müdürde teşekürümü vermemişti 6 yılda bir teşekür aldık onuda sabırsızlığımdan vermedilerdi yav ;D ;D ;D ;D ;D

Ahmed Gülsu link=topic=56045.msg602729#msg602729 date=1338580652' Alıntı:
Teşekkür ederim kardeşim. Yaw köyde telefon da çekmiyor ki hacım öyle ha diyince arayamıyorum. Sene olmuş 2012 hala telefon çekmeyen yerler var işte. :( Ne görürsen çekecem hacım, merak etme boş gelmem bilirsin. :D

tek oradamı sanki ankarayı geçtikten sonra telefon çeken yerleri çok nadir bulursun bizim orada telefon çekmediği gibi ttnetin internetide gelmiyor servere çok uzakmış internet yetişmiyor

Ahmed Gülsu link=topic=56045.msg602729#msg602729 date=1338580652' Alıntı:
Çeken bi yere hiç mi uğramıyorsun hacım yapma bunlar bahane değil sende bilen insansın aramak içinde olduktan sonra :D :D biliyorum hacım denklanşörüne kuvvet :D

şerefli1 link=topic=56045.msg602732#msg602732 date=1338580861' Alıntı:
güle güle git ahmet kardeş
sana kazasız belasız bol ve bereketli bir yaz tatili DİLİYORUM YÜCE RABBİM den yolun açık olsun

ben işte böyle tatillerini köyde çalışarak geçiren adama hastayım yav ben iş için yurttan firar ettim müdürde teşekürümü vermemişti 6 yılda bir teşekür aldık onuda sabırsızlığımdan vermedilerdi yav ;D ;D ;D ;D ;D

Ben en ufak fırsatta köye gidip işime bakıyorum abi. Ben de severim öyle çalışan adamı. :D Senin teşekkür de güme gitmiş ama olsun. :D

şerefli1 link=topic=56045.msg602734#msg602734 date=1338580950' Alıntı:
tek oradamı sanki ankarayı geçtikten sonra telefon çeken yerleri çok nadir bulursun bizim orada telefon çekmediği gibi ttnetin internetide gelmiyor servere çok uzakmış internet yetişmiyor

Köyde internet var da bende yok abi, bağlatmadım ama arkadaşlardan bağlanırım fırsat buldukça. :)

Tokmakcı link=topic=56045.msg602736#msg602736 date=1338581041' Alıntı:
Çeken bi yere hiç mi uğramıyorsun hacım yapma bunlar bahane değil sende bilen insansın aramak içinde olduktan sonra :D :D biliyorum hacım denklanşörüne kuvvet :D

Çeken yere uğruyorum tabi canım, tamam yaw ararız. :D Eyvallah gözüm. :)

hayırlı yolculuklar ahmet abi.
sezonu açıyorm diyorsun yani biz çoktan açtık :D
herkez tatilde köye gidmek ister ben hacıdan kaçmak için fırsat ararım ne oran var ne orantı :S