kudret 100 ilk izlenimler + ve - ler

Arkadaşlar daha traktörü tarlada deneme fırsatımız olmadı ancak ilk olarak söylenebilecek eksi yönleri:
traktör hızlanma ve gaz yeme yönünden pek iştahsız daha 10 satte belkide bundandır ama 21-22 devriri geçmesi zor gibi duruyor şuanda
silecek düzeneği hiç özensizce takılmış sanki hiç kontrol edilmemiş kendi çabalarımla düzene soktum
3. günde traktörün ağırlıkları yolda düştü civatalarını hiç sıkmamışlar fabrikada öyle düşünüyorum.
kabin içindeki ses düzeyi biraz yüksek
arka sol lastiğim iniyor müsait olunca bi lastikçiye baktırıcam
direksiyon hidrolik pompasından diye tahmin ettim rahatsız edici bir ses geliyor 80.4 te bu ses yoktu

artı yönleri ise:
traktör gerçekten konforlu bi makina
hi-lo özeliği mükemmel bişey
turu fazla bi traktör bu kullanışlı olacak
hidrolik sistemi çok güçlü görünüyor ama anız sürümünde marifetini görücez
vites geçişleri diğer erkuntlara göre çok güzel

şimdilik bu kadar düğer yönlerini anız sürümünde test edicez

Ynt: kudret 100 ilk izlenimler + ve - ler

değerlendirme ve katkılarınızdan dolayı teşekkürler
- yön olarak belirttikleriniz ufak tefek şeylen ama olsun insanda huzursuzluk veriyor
umarım tarlada bunları giderir.
bereketli yıllar

traktörü merak edenler için kullandıkça burada belirtirim iyi ve kötü yönlerini,

kospir link=topic=56112.msg603494#msg603494 date=1338805417' Alıntı:
hayırlı olsun arkadaşım,detaylı resim koysan konuya tadından yenmez :)
onun içinde fotoğraflar bölümüne bi konu açmıştım orada tüm detaylarını çekip görmek isteyenlere yardımcı olur diye düşündüm ama sağolsun arkadaşlar konuyu kapatmış bende bir daha açma gereği duymadım

Hayırlı Olsun Eksi yönlerinin sebebpleri bence millet öyle bir hücüm ettiki Erkuntta o heyecanla sanırım tamda iyi bi inceleme yapmadan piyasa sürdü ama zaten genellikle hep öyle olur ilk çıkan seride sorunlar olur ama 2 veya 3 seride o eksikler kapatılır bazı arabalardada böyle oluyo öyle büyük bi sorun çıkmadıktan sonra sorun yok çıksa bile fabrika arkasında durur diye düşünüyorum

Yerli markaların hepsinde buna benzer sorunlar var , zaman burada arkadaşlar yazıyor , NH aldım , 2 gün sonra böle oldu , Tümosan aldım 1 hafta sonra böle oldu vs tarzında. Zaman içinde yerli firmalarımız inşallah bunları giderirler , verdiğimiz çuval ile paralar yerini bulur.

hayırlı olsun mutlaka olur böle şeyler birde yeni çıktı şimdilik ufak tefek arızalar olur onlarıda şikayetlrın uzerine düzeltrler dıe düşünüyorm. erkunt yapar bu işi bence. :)