ARKADAŞLAR BUGÜN BİÇERDÖVERCİYLE ANLAŞMA YAPTIM

anlş-*s bugün biçerdövercıyle anlaşma yaptım 500 dönüm sulu buğdayı biçeçek raiş neyse parasını ödiyecem ordan gelecek samanda ortaklaşa olacak sizce nasıl kardamıyım yoksa zarardamıyım samandan gelen para neyse yarısı ona yarısı bana

Ynt: ARKADAŞLAR BUGÜN BİÇERDÖVERCİYLE ANLAŞMA YAPTIM

kobra47 link=topic=56120.msg603617#msg603617 date=1338829549' Alıntı:
anlş-*s bugün biçerdövercıyle anlaşma yaptım 500 dönüm sulu buğdayı biçeçek raiş neyse parasını ödiyecem ordan gelecek samanda ortaklaşa olacak sizce nasıl kardamıyım yoksa zarardamıyım samandan gelen para neyse yarısı ona yarısı bana
Forumdan tanıdığım biri,yaptığı biçime karşılık tüm sapları biçerciye vermiş... ;)

saman para ederse 500 dönüm yerden baya para alırsınız abi de biçerci dönümü kaça biçiyor eğer 9 dan biçse 4500 tl eder samanda baya para kazanır oranında parasını çıkarır senide baya parayya doyurur abi hayırlısı olsunabi

şerefli1 link=topic=56120.msg603627#msg603627 date=1338830526' Alıntı:
saman para ederse 500 dönüm yerden baya para alırsınız abi de biçerci dönümü kaça biçiyor eğer 9 dan biçse 4500 tl eder samanda baya para kazanır oranında parasını çıkarır senide baya parayya doyurur abi hayırlısı olsunabi

inşallah

inş hayırlısı olur abi bizde 900 dekar yerin biçer parasını verip samanı bize kalacak şekilde tarla sahipleriyle anlaştık bizde umutla bakıyoruz iyi olur inş.