John Deere vs New Holland vs Claas (Biçerdöverler Verimlilik Yarışında)

Ynt: John Deere vs New Holland vs Claas (Biçerdöverler Verimlilik Yarışında)

tamam claas guzel biçer uretiyor ama orada jd nın w 540 modeli olsa idi jd alırdı bizde 9970 pamuk hasat makinesi var cok memnunuz jdd pamuk biçerinde dunya lideri suana kadar massallah arıza vermedi 2006 model ve aynı zaman da mersin john deere baiisiyiz gecenyıl urfalılar 250.000 dolar tklif ettiler vermedik.

eyup reis33 link=topic=56761.msg642166#msg642166 date=1351277967' Alıntı:
arkadasim sen johndereyi sucluon peki sen yorendeki BAİİYLE Mİ SİKİNTİN VAR YOKSA FİRMANİN KENDİSİMİ? CUNKU SUANA KADAR JOHN DERE DUNYADAKİ EN İYİ FİRMA BİZİM BURDAKİ BAİ COOK ANLAYİSLİ BELKİ SENİN BAİİ ADAM OLMAYA BİLİR AMA SEN KALİTEDEN VAZGECME JD YE HAKARET ETMEYİN HAKARET EDİLCEK FİRMA DEİL BENDE CİFTCİYİM?
eyup reis33 link=topic=56147.msg642228#msg642228 date=1351314244' Alıntı:
tamam claas guzel biçer uretiyor ama orada jd nın w 540 modeli olsa idi jd alırdı bizde 9970 pamuk hasat makinesi var cok memnunuz jdd pamuk biçerinde dunya lideri suana kadar massallah arıza vermedi 2006 model ve aynı zaman da mersin john deere baiisiyiz gecenyıl urfalılar 250.000 dolar tklif ettiler vermedik.

bence sen yalancısın.ilk iletide çiftçiyim diyorsun sonrakinde bayiyim diyorsun.çiftçimisin bayimisin bilmem ama yalan söylediğin açık...

gokhanozkan link=topic=56147.msg642249#msg642249 date=1351336857' Alıntı:
bence sen yalancısın.ilk iletide çiftçiyim diyorsun sonrakinde bayiyim diyorsun.çiftçimisin bayimisin bilmem ama yalan söylediğin açık...
bak sen cok konusuyorsun baiiliginde bicerinde bzim sayoldini amcamin oglunun oldunu fakat benim gibi benimsedimi anlattin bana turlu turlu iftira attin haddini asma yalanci die konu actin bosa cikti derdin ne senin acaba yalanci olsam bu uyeligi siler yeni uyelik acardim ama burada kavrama yetenegini konusturuyorsun...

eyup reis33 link=topic=56147.msg671105#msg671105 date=1356295026' Alıntı:
bak sen cok konusuyorsun baiiliginde bicerinde bzim sayoldini amcamin oglunun oldunu fakat benim gibi benimsedimi anlattin bana turlu turlu iftira attin haddini asma yalanci die konu actin bosa cikti derdin ne senin acaba yalanci olsam bu uyeligi siler yeni uyelik acardim ama burada kavrama yetenegini konusturuyorsun...
adam haklı kardeşim senin bi dediğin diğerini tutmuyor ki.. bide her jd geçen eski konuları hortlatıpğ siteninde gidişini karıştırıoyursun..
madem jd yi bu kadar iyiy biliyorsun git kednin çek vidyolarını çek resimleri ekle ben buyum arkadaş de....
hea bayisende çekiştircek motor arıyorsan bende arıyorum algel motorlarını bedne 4 tane war dahada bulurum hepsinle deeyelim hea ;)
yani bana kızma ama şu sürekli aynı msj yazmanda gına geldi bana da :)