BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ

534774_291792257571068_803477102_n.jpg

DİKKAT!!!
BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ, MALİYETİ 200 TL OLAN 1 KG BOR İLE 19 000 KM YOL YAPABİLİYOR.(1100KG. OTO SABİT 100 KM SÜRATLE GİDERSE) BU DEMEK OLUYORKİ PETROLE SON. TAM TERSİNE BATILI ÜLKELER BOR İŞLETMECİLİĞİNİN KANSERE YOL AÇTIĞINI İDDA EDEREK BOR MADENİNİNDEN SOĞUTMA ÇABASI İÇİNDELER. OYSA BU MUCİZE MADEN KANSER TEDAVİSİNDE DE KULLANILMAKTADIR. TÜRKİYE KİSKACTA.
ARABAYİ BOR MADENİYLE CALİSTİRACAK PATENTLİ 600 PROJE OLDUGU ORTAYA CİKTİ.
TÜRKİYE, DÜNYADA BOR REZERVİNİN YÜZDE 73`ÜNE SAHİP VE TÜRKİYE GELECEĞİN ENERJİ DEVİDİR
VE ULUSLARARASİ TERORİSTLER TÜRKİYE UYANMADAN BU KAYNAGİ ELE GECİRMEYİ PLANLİYOR.
BU YAZIYI PAYLAŞARAK EN AZINDAN BİR TOPLUM BİLİNCİ OLUŞMASNA YARDIM EDEBİLİRİZ

DİPNOT:AMAN BE HERYERDE DE BU YAZI VAR DEYİP DE GEÇMEYİN UNUTMAYINKİ HERYERDE.ULUSALCI DÜŞÜNCEYE OLAN MEDYA AMBARGOSU YÜZÜNDEN KENDİMİZİ DUYURABİLECEĞİMİZ NADİR YERLERDEN BİRİ BURASI. BU YAZIYI GÖRMEK DEMEK AZDA OLSA TOPLUMUMUZUN BİLİNÇLENİYOR OLMASIDIR..SENDE PAYLAŞ VE TÜRKİYE ' NE SAHİP CIK. MİLLİ BİLİNCİ UYANDIR.

Ynt: BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ

hntr-mhmt link=topic=56189.msg604398#msg604398 date=1339020684' Alıntı:

DİKKAT!!!
BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ, MALİYETİ 200 TL OLAN 1 KG BOR İLE 19 000 KM YOL YAPABİLİYOR.(1100KG. OTO SABİT 100 KM SÜRATLE GİDERSE) BU DEMEK OLUYORKİ PETROLE SON. TAM TERSİNE BATILI ÜLKELER BOR İŞLETMECİLİĞİNİN KANSERE YOL AÇTIĞINI İDDA EDEREK BOR MADENİNİNDEN SOĞUTMA ÇABASI İÇİNDELER. OYSA BU MUCİZE MADEN KANSER TEDAVİSİNDE DE KULLANILMAKTADIR. TÜRKİYE KİSKACTA.
TÜRKİYE, DÜNYADA BOR REZERVİNİN YÜZDE 73`ÜNE SAHİP VE TÜRKİYE GELECEĞİN ENERJİ DEVİDİR
VE ULUSLARARASİ TERORİSTLER TÜRKİYE UYANMADAN BU KAYNAGİ ELE GECİRMEYİ PLANLİYOR.

DİPNOT:AMAN BE HERYERDE DE BU YAZI VAR DEYİP DE GEÇMEYİN UNUTMAYINKİ HERYERDE.ULUSALCI DÜŞÜNCEYE OLAN MEDYA AMBARGOSU YÜZÜNDEN KENDİMİZİ DUYURABİLECEĞİMİZ NADİR YERLERDEN BİRİ BURASI. BU YAZIYI GÖRMEK DEMEK AZDA OLSA TOPLUMUMUZUN BİLİNÇLENİYOR OLMASIDIR..SENDE PAYLAŞ VE TÜRKİYE ' NE SAHİP CIK. MİLLİ BİLİNCİ UYANDIR.

kaynak nedir kim yapmış, nasıl yapmış, nerede yapmış
borun kristal yapıda(tuz gibi) ve tek başına yanıcı özelliği bulunmadığını hatırlatırım
bor tek başına yakılabilse bile geride bırakacağı kurum yüzünden standart içtenynmalı motorlarda kullanılamaz motoru yeniden icat etmek gerek
dünyada yaklaşık 100 yıldır kullanılan dizel motorun bile yerli tasarımını yapamazken borlu motor yapmak biraz fazla hayal değilmi

DİKKAT!!!

Arkadaş biz boru yıllardır dışarı satıyoruz, bir taşımacılığı yapan kamyoncular emekli bile oldu, adamların alıp depolamadigi ne malum, hem anlaşmaya göre limitin altında hammadde yetistiremezsek tazminat odedigimizi bile duydum

kaynak nedir kim yapmış, nasıl yapmış, nerede yapmış
borun kristal yapıda(tuz gibi) ve tek başına yanıcı özelliği bulunmadığını hatırlatırım
bor tek başına yakılabilse bile geride bırakacağı kurum yüzünden standart içtenynmalı motorlarda kullanılamaz motoru yeniden icat etmek gerek
dünyada yaklaşık 100 yıldır kullanılan dizel motorun bile yerli tasarımını yapamazken borlu motor yapmak biraz fazla hayal değilmi
Aynen kardeş biz önce normal bir arabayı yapalım, bir markadan isim hakkı alınıp üretilebilir 'di mesela Rover ingiliz kayboldu gitti çinliler aldı

Borla alakalı tek duyduğum gördüğüm gerçek deterjan, daha fazlası değil. Bu konuda söylenti çok icraat yok. 1.si ülke vergi ülkesi malum akaryakıt tan aldığı vergi ortada, 2. Akaryakıta faydası olur, gelgelelim, petrol yine lazım. Şuan kullandığımız herşeyin temeli petrol. Güneydoğu Anadolu'da petrol çıkaramayan ülke bor u hiç işleyemez. 3. Olarak başıma her kim geçerse geçsin proje adamı gibi geliyor artık bana. Bir ülke düşünün hiç gelişmiyor, sürekli dışarıdan yiyip içiyor. Hepimiz uyuyoruz orası doğru, zorla uyutuluyoruz. Türkiye deki yatırımların üzerinde durmak lazım. Hep yaşam standartları için, yol köprü, alabildiğince üniversite okul, hastane. Üretim sıfır. Koskaca ülkede plastik üreten sadece Petkim var diye biliyorum. 80 milyon nüfus+Suriye+Afgan+İran vatandaşı. Başımızdaki hepsi ticaret adamı herkes para manyağı, hepsi proje adamı. 2 veya 3 ülke destek çıkmaz reklam a tonlarca para harcamazsa kimse secilemiyor, böyle bir ülke uyuyan ülke değil, zorla uyutulan ülkedir. Bir gün olurda artık bir fırtına koparsa, bu torpille rantla biyere gelenler sayın cumhurbaşkanının arkasında durmayacak çok pişman olacak, Süleyman soylu bunu çok iyi bildiği için bekçileri doldurdu heryere. Ama onlarda fayda etmeyecek, çünkü arka çıkmayacak, hepsi para için girdi o mesleğe. Konuyu çok saptırmak istemiyorum fakat hepsi birbirine bağlantılı. Bor u işlemeden satiyorsak bizden âla aptal yok buna inanın. 5 tane Petkim kuramiyorsak bizden âlâ keriz yok. Petrol ü isleyemiyoruz bor la hayal kuruyoruz. HIZLI KOŞAN ATIN B.KU SEYREK DÜŞER ARKADAŞ.

Bizim ... Hızına yetişmiyor vatandaş , antepte tren geçerken , bak bak nasıl öküz gibi bakıyorlar dendipi halde yine aldılar ya sen kime neyi anlatıyosun sayın çallı, ama istanbuldada vatandaş bilinçli çıktı, iki kez demokrasi kazandı, devleti seçim külfetine soktular.benim görüşüm çıkmazdayız ve hiç iyi görmüyorum , bu borçlar bizden çıkıyor,para yok para yok sıcak para var oda el yakıyor, kazara bi papaz hapse atılsa neler olur düşünemiyorum....

2023 de inşallah borla uçan araba piyasaya çıkacak. Lozan ın gizli maddeleri bunlar hep. Geliyor ümmet. Hahahhahahahah
Vallahi abi ilkokulda tarih gördüm lisede tarih gördüm kpss ye hazırlanıyorum yine tarih çalışıyorum şu gizli anlaşmalar neymiş bir ben göremedim
Adamlara da helal olsun 100 sene önceden petrolün biteceğini anlamışlar bizim madenleri keşfetmişler birde anlaşma yapmışlar belki bor için bizimle savaşmışta olabilirler 😂

O kadar tarih okuyorum gizli ama herkes biliyor anlamadım gitti ümeti Muhammed’in salak kullarını kandırmak için yapılan yazılar bir vakit uçak bir vakitte bor yetecek bakın bu bor tuz ruhu gibidir dallandırıp budaklandırtmak meyinize sen öyle güçlü bir mineral bul hoplatırlar anlayacağın uranyum mu buda heryerden kullanılacak erken seçim olursa diye saf ümeti kandırmak için benzer bir yalan haber a haber A tv izleyenler gta san anderas oyunun şifrelerini feto şifresi diye biliyor milleti kekeliyorlar bunlarda aynı .... turuncusu
Sen boru konuşacağına Osmanlı’yı damat Ferit yıktırdı cumhuriyet i de anladınız bu gibi kralcılar yok edecek

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci49