Newholland t4 ve Case C serisi

Newholland t4 ve Case C serisi

Arkadaşlar Türk traktör çok yakın zamanda NH T4 ve case C serilerini iç piyasaya sürecekmiş fabrika ve bayi ile konuştum
fabrikadaki temsilci pek bilgi vermedi ama bayi 3 4 ay içinde gelicek dedi. Traktör almak için aceleci davranma dedi.
Bana mantıklı geldi çünki fabrika gezisine gittim dün ve tırlar dolusu T4 kabin ve kabortası geldi ve gelmeye devam ediyodu

• Beğen
Tepkiler: parss026
Ynt: Newholland t4 ve Case C serisi

arkadaşlar özelliklerine baktım td lerden biraz düşük özelliklere sahip ama konfor olarak td serisinden kat kat üstün mesela kuyruk mili kavraması td den düşük td serileri 2200 devirde 540 a ulaşırken bu 2160 ta ulaşıyo kuyruk milini kullananlar bilir geç gazda 540 a ulaşan traktör daha randımanlı çalışır mesela başaklar 1950 de kavrıyo 540 ı ve kuyruk mili pek randımanlı değil işte hararet yaptırıyo traktöre bide standart paketinde sürüngen vites yok 8 ileri 8 geri vites seçeneği var buda az bi vites seçeneği ama opsiyonel olarak sürüngeni yani 12 ileri 12 geri vitesi koydurabiliyorsunuz benim ilk izlenimlerim bunlar ama inşallah daha da gelştirirler bence bu vites seçeneğine bide erkunttaki gibi düğmeli buçuk sistemi koysalar new hollantın tadına doyum olmaz