2008 HASAT SEZONU FOTOLAR --------- Kangal/ Mühürkulak---------

Ynt: 2008 HASAT SEZONU FOTOLAR --------- Kangal/ Mühürkulak---------

Her zamanki gibi güzel fotoğraflar,bereketli olsun,allah yemeyi nasip etsin.Bazı fotoğraflarda ilaveleri almışsınız,özel bir sebebi var mı?

sarı römorklar ORUÇ KAROSER ...

uzak tarlalarda ilaveleri ekledik , 8055 ile VALTRA ya iki depo atıyorduk ...

fotoğraflardan ben sadece ilk fotoğrafı beğendim yani güzel sayılır.... fotoğraf uzun süredir hobimdir.... eskidende tarlada fotoğraf çekerdim ama bunlar anı tarzında olurdu hep .... siteye üye olduktan sonra fotoğraf değeri taşıyan tarla ve motor fotoğraflarıda çekmeye çalışıyorum .... ama eğer motor yanımdaysa kesinlikle işim oluyor ve fazla uğraşamıyorum ....

fotoğraf , fotoğraf makineleri ve fotoğrafın püf noktaları hakkında isteyen arkadaşlarada yardımda bulunabilirim ...

http://okaykangal.uber.com/ adresinden diğer fotoğraflarımıda görebilirsiniz ....

güzel resimler okay abi
merak ettiğim bi konu war sitede göz atıyorum genelde traktörlere hep 2 tekerli tek römork takıyorlar neden arazimi çok eyimli yoksa tarlalarmı ufak
geçenlerde biri göndermişti valtra a75 ve 900 e 2 tekerlekli birer römork takmışlardı halbuki o traktörlerden biri 2 römorkun hakkından gelecek kapasitede

salih aramiz çok rampalı ....aslında iki tekerli römork takılı motor kullanmaktanda nefret ediyorum ama mecburuz yoksa rampaları inmek bir mesele oluyor... köye girerken bir dereye iniyor ve çıkıyoruz yol iyi ama rampa uzun ve dik ve köprüyü tutturmamız lazım .... bazen dört tekerli boş römorkla nadas içinde rampa çıkamıyoruz bayılıyo tek çeker motor patinaj edip kalıyor ....

coyote26 link=topic=6330.msg67071#msg67071 date=1219142202' Alıntı:
8055 depo kucuk sanırım 2 depo aldıgına göre...ben burda 8060 la tam dolu depo atınca 4 tonluk dolmaya yakın oluyorda...

bizim römorklar 5 ton ..... birde 8055 az alıyor 160-180 teneke falan .....