New holland Td75d & New Holland td85d'in Mazot ibresi tam göstermiyor?

New holland Td75d & New Holland td85d'in Mazot ibresi tam göstermiyor?

Resimde ki ibre panosu td75d ' ye ait.Geçende mazotu ağzına kadar doldurdum ibre tam dolu göstermiyor kız-*sw Aynı sorun Td85d ' de de var.

Ynt: New holland Td75d & New Holland td85d'in Mazot ibresi tam göstermiyor?

massey ferguson 277 gold link=topic=56308.msg605251#msg605251 date=1339304211' Alıntı:
emin tam dolduruyosan ibrede kayma olmuş olabilir biz turbodada aynı sorun vardı digerleri çalışıyo o bir çalışıyo bi çalışmıyo sen sanayiye veya servise bi danış
:)

emin kardeşim td lerin depo üstünden yedek depoya giden bir hortumu var o hortum uzun yada bükük felan olunca depo tam dolmuyo servise o hortumu kısalttırmasını ya da düzelttirmesini söyle sorunun çözülecektir.

aribas link=topic=56308.msg605255#msg605255 date=1339308096' Alıntı:
emin kardeşim td lerin depo üstünden yedek depoya giden bir hortumu var o hortum uzun yada bükük felan olunca depo tam dolmuyo servise o hortumu kısalttırmasını ya da düzelttirmesini söyle sorunun çözülecektir.
sağol abi.

tam dolmamıştır traktörü sallıyorum bende havasını alıyorum havasını atamıyo ama ibreside dandik çeyrek depoya inince ibre hiç kalkmıyo

alim1903 link=topic=56308.msg605257#msg605257 date=1339309221' Alıntı:
tam dolmamıştır traktörü sallıyorum bende havasını alıyorum havasını atamıyo ama ibreside dandik çeyrek depoya inince ibre hiç kalkmıyo
depoyu fulledim 10 dk filan bekledim mazot aşağı çekmedi havasını almıştı...

ha ha emin senin ki de bişeymi ben full yapıyom hatta tastı bir gün yarım çeyrekde kalıyo tümo 7070 usta müşür ile biraz oynanması gerekır dedi elimiz değmedi öylece kaldı :D
takma fazla

boşver emin takma kafana en güzeli çalışırken gözümü alamıyom ben ibredan karış karış düşüyor valla : ' (

valla kardeş ben akaryakıt istasyonunda çalışıyorum muhasebede ama olsun traktör görünce dayanamıyor dolum işlerine ve sürmesiyle bizzat ilgileniyorum aynı senin gibi tam doldurmadın dedi müşteri td 100 plus doldurduk bekledik hava alınca tekrar doldurduk salladık depoyu oynattık ne yaptıysak olmadı ibre tam dolu göstermiyor boşuna uğraşmayın