New Holland TD85D ile Şalgamlılar pulluk denemesi

Ynt: New Holland TD85D ile Şalgamlılar pulluk denemesi

Toprak Yapısınıda Göz Önüne Alırsak Pullugun Ve Motorun Performansı Güzel Diye Düşünüyorum ;)

Da Pulluk Bakımından Trakya ' da 'NECİP TUTMAZ' Daha Yaygın Ve Kulanıcıları Memnun, Onu Neden Tercih Etmediniz?

omerfarukkoc link=topic=56329.msg605471#msg605471 date=1339353933' Alıntı:
Toprak Yapısınıda Göz Önüne Alırsak Pullugun Ve Motorun Performansı Güzel Diye Düşünüyorum ;)

Da Pulluk Bakımından Trakya ' da 'NECİP TUTMAZ' Daha Yaygın Ve Kulanıcıları Memnun, Onu Neden Tercih Etmediniz?

toprak biraz ağırdı sanki başka bi tarlayı daha sürecektik bu yüzden vazgeçtik şalgamlılar bizim burada pek meşhur o yüzden aldık diyebiliriz :D + şalgamlılarla uzaktanda olsa bi bağlantımız vardı onu kullanarak biraz ucuza kapattık bununda etkisi var :)

maleguard link=topic=56329.msg605477#msg605477 date=1339354261' Alıntı:
toprak biraz ağırdı sanki başka bi tarlayı daha sürecektik bu yüzden vazgeçtik şalgamlılar bizim burada pek meşhur o yüzden aldık diyebiliriz :D + şalgamlılarla uzaktanda olsa bi bağlantımız vardı onu kullanarak biraz ucuza kapattık bununda etkisi var :)
Fiyat Bakımından Ve Servis Bakımından Daha İyi Olmuş Öyleyse :D

toprak ağır tekirdağda hemen hemen her yerde aynı toprak ağırlı pulluk güzel zaten burda genellikle herkesin ayrı pulluk ustası vardır daha tam sürüm zamanı değil buğdaylar biçilsin ondan sonra dahada kurak ağır olucak yerler o zaman sürümde tam gelir pulluğun traktörüne ben yaptırmıştım pulluk merkezde halil genç ' e 4 ' lü 17 no kalın profil 2 yumruk kalınlığında hep demir malzeme ile yaptırtım kurtuldum pulluk derdinden az koparmazdım şasiden pulluğu zorlamadan kurakta özellikle denemek için aldım ünlü bir kere arka ok pulluğun komple kaldı toprakta 4lü pulluk 3 lü oldu trakya toprağı ağır birde yazın kurakta derin sürüyoruz ayçiçeği için her pulluk gitmiyor dayanmıyor burda...

alipasalierkan link=topic=56329.msg605708#msg605708 date=1339367672' Alıntı:
Güzel paylaşım. Yeni pulluk hayırlı olsun. Güle güle kullanın...
teşekkür ederim :)
Ertuğ Aslan link=topic=56329.msg605712#msg605712 date=1339368722' Alıntı:
kolay gelsin puluk bakımından iyi tercih yapmışınız t.dağ neresindensin
muratlı aşağı sevindikli köyü :)
şarklılı18 link=topic=56329.msg605713#msg605713 date=1339369180' Alıntı:
toprak gerçekten çok ağır görünüyo, performansı güzel ama 4 lüyüde götürecek gibi :)
turbo yok ama beklediğimden iyi performans verdi banada göre