fıat 55-56 kara kafa 1996model

arkadaşlar degerli görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

sorunum şu
bende 3 traktör var
2010 nh td65d dt
2006 başak 2073sh
1996 fiat 55-56
bunlar traktörlerim
kışın başagı satıptek çeker td75d almayı düşünüyordumpazarlıkbile bitmiştifakat bazı olumsuzluklardan dolayı traktörü degiştiremedim dahasonrada lastikleri aküleri falan yenileyince başagı birkaçyıl daha kullanmaya karar verdim masraf yapmışken birazdaha kullanayımdedim satmadım yani
hepsinin çapına gücüne göre işleri var
fiat 55-56 biraz yaşlandı artık sık sık masraf açıyor lastikleri bitik degişmesi lazım buna benzer birkaç masrafı daha var buyüzden degiştirmeyi düşünüyorum
normalde en hafif işlerimizde kullanıyoruz 55-56yı
yerine alacagım traktör sizce nhnin hangimodeli olmalı.benim aklımdan geçen yeni 55-56 veya td 65d ama bunların artıları eksileri neler veya başkabir nh modeli önerirmisiniz
not:sıfır km almayı düşünüyorum

Ynt: fıat 55-56 kara kafa 1996model

sıfır km düşünüyorum zaten 54c lerin sanırım sıfırı yok )))
birde bu td 65in tekçeri çok yakıyormu ki çift çekeri biraz fazla yakıyor kullandıgımdan biliyorumda tekçekeride aynı yakıtı tüketiyorsa oda bir anlam ifade etmez sonuçta hafif işlere kullanılacak bu alacagım traktör

Ynt: fıat 55-56 kara kafa 1996model

YAVUZ_13 link=topic=56389.msg606177#msg606177 date=1339509184' Alıntı:
sıfır km düşünüyorum zaten 54c lerin sanırım sıfırı yok )))
birde bu td 65in tekçeri çok yakıyormu ki çift çekeri biraz fazla yakıyor kullandıgımdan biliyorumda tekçekeride aynı yakıtı tüketiyorsa oda bir anlam ifade etmez sonuçta hafif işlere kullanılacak bu alacagım traktör
belli olmaz bulursun geçen bizim köyden biri aldı 2004 model sıfır,yakıt konusunda bilgim yok