Atamız ve başak traktörleri

Ynt: Atamız ve başak traktörleri

alipasalierkan link=topic=6343.msg67040#msg67040 date=1219135985' Alıntı:
Güzel yapmışlar. Kaç senesinden bu? O zaman photoshop varmıydı yaws...:D
97 senesi olmalı erkan... o zaman tzdk başak devletin resmi kurumu idi,artık photoshop mu kullandılar ne kullandılarsa artık:)))

coyote26 link=topic=6343.msg67050#msg67050 date=1219138392' Alıntı:
cok mrk edıyorum bunun ıcın ızın aldılarmı...atamızın fotosunu ole gelısı guzel photosop yapılmamalı...
yapan zaten devlet ,kimden izin alacak ki,o zaman başak devletteydi.....TÜRKİYE ZİRAİİ DONATIM KURUMU...

coyote26 link=topic=6343.msg67060#msg67060 date=1219140302' Alıntı:
ok devletteydı ama bnce saygısızlık bu reklam ıcın ATATÜRK ' ün resmini kullanmıslar...
GEÇEN SENE ÜNİVERSİTENİN BİRİNDE ATATÜRK VE katil lenin posterlerini birarada açtılar kimse sesini çıkarmadı,bence yapılan büyük saygısızlık buydu,yani diyeceğim devletin bir kurumu reklam amaçlı kullanmış çok mu????

bu benm kendı görüşüm çok bnce yani...yersiz bir düşünce...bu yusden bir sürü dava acıldı reklam amaclı kullananlara karşı...nyse kardes bosyere tartısmayalım bız ortam gerılmesın..kendı dusuncem bu bnm reklam amaclı kullanmalarının yanlıs olması

evet başak traktör t.z.d.k yani devlet kurumunda iken 1997 yılında tüm bayilerine hatta ücretli olarak fatura edilip yollanmıştır benimde masamda 2 adet var her gelen hayran kalıyor herkes soruyor nasıl ayarlamışlar valla ozamanın teknolojisiyle nasıl yapmışlar bende bilemedim :D paylasım için teşekkür ederiz. . . .

coyote26 link=topic=6343.msg67079#msg67079 date=1219143535' Alıntı:
bu benm kendı görüşüm çok bnce yani...yersiz bir düşünce...bu yusden bir sürü dava acıldı reklam amaclı kullananlara karşı...nyse kardes bosyere tartısmayalım bız ortam gerılmesın..kendı dusuncem bu bnm reklam amaclı kullanmalarının yanlıs olması
yok kardeş gerilecek bi şey yok görüşünü söylemişsin ben de hak veriyorum sana zaten ama durumlar dediğim gibi...