TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük filo satışını TİGEM’e yaptı

1733_15062012121056.jpg

TürkTraktör, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM)’in açtığı ihaleyi kazandı. Satışı gerçekleştirilen 173 adet New Holland TD90D model traktörü, TİGEM’in 14 işletmesinde kullanılacak.

15 Haziran 2012, İstanbul- Türkiye tarım sektörünün lider ismi TürkTraktör, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından 20.03.2012 tarihinde açılan “173 Traktör İhalesi”ni kazandı. İhale sonucunda TürkTraktör, 173 adet New Holland TD90D model traktörünün TİGEM’e satışını gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen filo satışı, TİGEM’in bugüne kadar bir seferde aldığı en yüksek traktör adedini ve Türkiye’de bir seferde gerçekleştirilmiş en fazla satış adedini temsil ediyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin en önemli tarım işletmesi olan TİGEM tarafından açılan traktör ihalesini alarak, tarımsal mekanizasyonun arttırılması ve tarım uygulamalarının iyileştirilmesine katkı sağlayacak bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında çalışacak olaran traktörlerimizin; dünyanın sayılı tarım işletmelerinden biri olan Şanlıurfa, Ceylanpınar’da kullanılacak olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Türk çiftçisi tarafından en çok tercih edilen modellerimizden New Holland TD90D; maksimum dayanıklılık, güç ve yüksek performans sunarak; beklentileri en iyi şekilde karşılıyor” dedi.

Dünyanın en büyük üçüncü işletmesi Ceylanpınar’da New Holland traktörleri kullanılacak Türkiye ' nin değişik yerlerindeki 37 işletmesinde toplam 3 milyondan fazla dekar arazi varlığı olan TİGEM’in; aralarında yine Türkiye’nin ve dünyanın en büyük işletmesi olan Şanlıurfa, Ceylanpınar’ın da bulunduğu 14 işletmesinde New Holland traktörleri çalışacak. İhale sonrasında TİGEM’in traktör parkında bulunan New Holland traktörlerinin sayısı 331’e yükselmiş oluyor.

Ynt: TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük filo satışını TİGEM’e yaptı

tigemin bu şekilde dizlmiş fendt leri vardı demkki kazanamayınca nh ye dönmüşler o da 90 lık 110 luk bile değil noo*-*- noo*-*- noo*-*-
ALMA mazlumun ahını

fatih381985 link=topic=56495.msg607019#msg607019 date=1339784418' Alıntı:
niye beğenemedinmi nh yi
sanki kıytırıktan bir traktörmüş gibi yorum yapıyon

YA arkadaş bu nh ciler hemen neden insana saldırır beğeniriz beğenmeyiz bu bize kalmış zorlamı beğeneceğiz anlamadım gitti

isteyen istediğini beğenir beğenmez bu kime kalmış anlamıyorum
aynen öyle kıytırıktan traktör farsa beğendirecek gelsin siirtteyim beğendirsin
onu götüreyim nh nin bayisine de görsün sıfır traktörün kartel bağlantı civatasında nasıl motor yağı geliyor ,yağ filtresini dibinde nasıl yağ sızdırmış göstereyim.yani siz nh kullanıyosunuz diye beğenmek zorundamıyız anlamıyom ben erkunt kullanıyom bunu sevende var sevmeyende bundan bana ne

ali_durmuş link=topic=56495.msg607022#msg607022 date=1339784773' Alıntı:
tigemi herzaman daha büyük traktörler alıyor diye bilirim. hatta gitmiş olduğum tarım fuarlarındada görürüdüm, hep.

ne olacak kardeş milletin ahını ala ala böyle nh lerin eline kaldılar
zaten çoğu yeri kiraya veriyorlarmış yakında israillilere verirler çok uzak değil ne olacak gündemi değiştirirler el altından verir giderler adamlar ustalık döneminin iktidarı öyle kalfamı ki işi eline yüzüne bulaştıralar işlerini gayet ustaca yapıyorlar

paşa keyfin bilir kardeş beğensende beğenmesende kötüde olsa iyide olsa şu an Türkiyenin en iyi en çok satan ve en kaliteli firması TÜRK TRAKTÖR FABRİKASI bu gerçeğide kabullenmek lazım

fatih381985 link=topic=56495.msg607079#msg607079 date=1339793540' Alıntı:
paşa keyfin bilir kardeş beğensende beğenmesende kötüde olsa iyide olsa şu an Türkiyenin en iyi en çok satan ve en kaliteli firması TÜRK TRAKTÖR FABRİKASI bu gerçeğide kabullenmek lazım
kesinlikle ' ' en iyi ve en kaliteli olduğu ' ' gibi bir saçmalığı kabullenmiyorum, kabul etmiyorum eskiden uzel zamanında da değildi şimdi de değil sadece uzelin yokluğundan üst üste senelerdir en çok satan firma oldu o kadar yani iddia ettiğin şey aslında bir gerçek değil

fatih381985 link=topic=56495.msg607079#msg607079 date=1339793540' Alıntı:

o senin gözünde en iyi benim gözümde toplama bir marka
gövdesinin çoğunu erkunt döküm fabrikasında ürettiriyor kendisi döküm olarak hiç bir şey dökmüyor üretmiyor sadece patemt parası vermiş üretiyor bu nasıl en iyi olabilirki erkuntun fabrikasına verdiği siparişde bile döküm sadece 1400 derece dökülüyormuş erkunt kendi traktörlerinin dökümünü 2200 derecede döküyormuş şimdi en iyi hangisi merak ediyorum tamam iyi olabilir ama en iyi değil çok satabilir ama en çok değil yani en ler nh ye göre değil

sizinle tartışmaya girilmez nh altından traktör bile yapsa onada sahte dersiniz
gidip gördünüzmü fabrikayı neler yapıldığını nasıl yapıldığını gerek duyulduğunda fabrikanın başka ne amaçlar için kullanılacağını
dediğim gibi ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz adamlar işlerini çok güzel yapıyorlar ve satıyorlar fazla laf kalabalığını gerek yok
tigem demekki 90 hp lik traktöre ihtiyacı varmış onuda nh den almış erkunt veya tümosan dan alsa aynı tepkiyi gösterirdim

nh yi beğenmeyen veya beğenen arkadaşlar siz ne derseniz deyin türkiye pazarında tek başına türk traktör bütün traktör markalarının tamamının toplamının pazar payından fazla pazara sahip yüzde 50 - 60 arası haberiniz olsun nh övmüyorum sadece bilginiz olsun diye yazıyorum.

şerefli1 link=topic=56495.msg607083#msg607083 date=1339794349' Alıntı:
o senin gözünde en iyi benim gözümde toplama bir marka
gövdesinin çoğunu erkunt döküm fabrikasında ürettiriyor kendisi döküm olarak hiç bir şey dökmüyor üretmiyor sadece patemt parası vermiş üretiyor bu nasıl en iyi olabilirki erkuntun fabrikasına verdiği siparişde bile döküm sadece 1400 derece dökülüyormuş erkunt kendi traktörlerinin dökümünü 2200 derecede döküyormuş şimdi en iyi hangisi merak ediyorum tamam iyi olabilir ama en iyi değil çok satabilir ama en çok değil yani en ler nh ye göre değil
peki en iyi ve en çok satan kim? onuda ben merak ettim şimdi

fatih381985 link=topic=56495.msg607091#msg607091 date=1339795068' Alıntı:
sizinle tartışmaya girilmez nh altından traktör bile yapsa onada sahte dersiniz
gidip gördünüzmü fabrikayı neler yapıldığını nasıl yapıldığını gerek duyulduğunda fabrikanın başka ne amaçlar için kullanılacağını
dediğim gibi ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz adamlar işlerini çok güzel yapıyorlar ve satıyorlar fazla laf kalabalığını gerek yok
tigem demekki 90 hp lik traktöre ihtiyacı varmış onuda nh den almış erkunt veya tümosan dan alsa aynı tepkiyi gösterirdim

zten bizde güzel yapmıyorlar demedikki güzel dir emek var alın teri var tabi güzel olacak bundda kimenini şüphesi yok ama en iyi değildir orta sınıf diyebiliriz

çünki hepsinin artısıda var eksiside hiç kusuru olmayan makina zaten olamaz ama yerlilerde bu kusur daha fazla ortaya çıkıyor avrupaya göre
mesala japon malı kubota çok güzel makina hiç kusuru yok dersek yalan olur ondan bile şikayetler gelmeye başladı yan hidrolik kolları kırıyor ama bir makina ben kötü diyorsam bu benim için kötüdür yani senin için o makina yine iyidir benb kötü dedim diye bana kızmayacaksın yada tepki göstermeyeceksin ki benbimde biraz ön görülerim değişe

fatih381985 link=topic=56495.msg607095#msg607095 date=1339795792' Alıntı:
bak sen sapla samanı karıştırıyorsun en çok satan demek en iyi demek değildir en çok satan marka olduğuna itirazımız yok bunu sana şöyle bir örnekle açıklayayım dünyanı yuvarlak olduğu gerçeği ilk keşfedildiğinde onu keşfeden insan yani tüm dünya da yalnızca 1 kişi dünya yuvarlak, geri kalan tüm insanlar ise dünya düzdür diyordu yani çoğunluk hatta ezici çoğunluk gerçeğin dünya düzdür olduğunu iddia ediyordu ama bugün gerçek şudur ki dünya yuvarlaktır o insan çoğunluğa karşı çıkmayıp dünya düzdür deseydi bugün aslolan gerçek ortaya çıkmayacaktı ve bizde ' ' dünya düzdür ' ' diyecektik

fatih381985 link=topic=56495.msg607095#msg607095 date=1339795792' Alıntı:

en iyi Fendt
ama en çok satan nh dir heralde en çok satmasının sebebide kalite değil ucuz olması geçen bayisinde sordum td 90d 83000 dedi peşinattada da baya indirim varmış mesala erkuntun 83000 bine 80 liğini veriyorlar o da lüks olan yani üzerinde baya donanım olduğu halde kompresör dahi var ona göre düşün kardeş ben erkuntu övmüyorum onuda bil hepsinin kendine göre kusuru var çok satmasınında bana hiç faydası yok tam tersi zararı var nedenmi servis kalitesi düşüyor servis hangi arızaya gideceğini şaşırıyor

Arkadaslar yaptiginiz yorumlarda daha sakin olun lutfen. Fanatizme gerek yok. Ayrica sunu da anlamiyorum, TTF cok traktor satsa yada bir kimse cikipta ben begenmiyorum dese, bundan neden rahatsiz oluyorsunuz. Fatih381985 ; yorumlarinizda sakin olun... Fanatizme gerek yok.