JONDEERE VE GOODER MÜŞTERİ MEMNÜNİYETİ

Arkadaşlar perşembe günü malatya sanayisinde işlerim vardı vede lastik bayilerini dolaşayım ve fiyatlarını öğrenelim dedim jondeere ve gooder elazığ ve malatya lastik bayilerini arayarak ismimi vermiş bu adama lastik satmayın diye beni boykot etmiş bunuda bir lassa bayisi arkadasım dedi dertleri hakkımı aradım ya ve tüm dünyaya ve ulusal kanallarda haber olarak yayınlandı pereştij kaybettiler ya yaralarına tuz serttim ya demekki bir tarımla uğraşan bir çifçi olarak bu dünya çapındaki 2 firma elazığlı 1 çifçiden bu kadarki korkuyorlar bu konuyu yazmamdaki sebep bilgi amaçlı ve şu an avkatım lastikleri alalım diye icra kondurdu makkemenim verdiği karara aykırı lastik vermek için uğraşıyorlar bakalım hukuk savaşımızda kim kazanacak 4 lastik vermeyeceler diye istanbulda PEKİN hukuk bürosuna 50 bin para harcamışlar ben şu an bu iki firmayı çevremde kötü reklam yaparak boykot ediyorum saygılar

Ynt: JONDEERE VE GOODER MÜŞTERİ MEMNÜNİYETİ

yahya kardeş bunlar tam bir şerrefsizmiş bu ne böyle anlamıyorum adamların suçunu ortaa çıkartmakta suç olmuş artık bu işi en güzel sayın Mehdi EKER beyefendi halleder bence uyy-*s uyy-*s

lastik alırken tercihinizi çok yönlü düşünün arkadaşlar yerli ve bunlardanda kaliteli ve şerefli lastiklerimiz var arkadaşlar

Allah yardımcın olsun abi bu şekilde davranmaları 4 tane lastik için gerçekten ayıp.Esnaflığa sığmaz bu davranışlar.Lastik alt tarafı üretimde hata olur jantta hata olur bunlar fazla sorun olmayacak şeyler garantiden değiştirilir.Ki burda sanırım asıl sorun lastik firmasında onlar hatalarını kabul etmiyor ki traktör firmasıda üstüne almak istemiyor bu ayıbı.

Bunlar 4 lastik vermemek için 50 bin TL harcıyor iseler,inadım inat diyorlardır, inşallah bunu da kazanırsın abi.. Ne biçim müşteri memnuniyeti sağlıyorlar ne biçim esnaflık yapıyorlar...
Lastik bulunur abi de bunlar yaptığı rezillik ile ortada kalırlar..

hepinize teşekkür ederiim yorumlarınız için arkadaşlar malatyada LASSA bayisi arkadaşım dükkan emrinde al götür diyorda bunlar zannediyorlar herkesi satın alırız diye ama git gide rezil oluyorlar ve küçülüyorlar

her bayi takmaz goodyear ı falan o marka olmaz başkası olur allahtan çeşit çok lassa-petlas-continental-michelin daha bi çok marka var yanlız bu acizliklerini gösteriyor.. aslında haber olacak bi konuda bu sen habercilerle bi görüş iyice rezil olsunlar :)

2 gündür arkadaşlar ELAZIĞ daydım daha yeni geldim avkatımla beraber jd firmasının reziliğiyle uğraşıyoruz cuma günü jd firması istanbuldan 4 adet lastik getirip ELAZIĞ 3.icra dairesine bırakıp 7 emire kaçmışlar bizde avkatımızla 4 adet lastikleri inceledik lastikler yerli goodyer ama önler 6 kat arkalar 8 kat keten lastik ve olayın ilginç yanı benim makkeme kararında bire bir aynısıyla değiştirmesi ve eskisinin alınması yenisinin verilmesi var benim 4 lastim amerikan yani USA gooder marka dubleks ve geniş teker ve geniş cant bu firma nasıl bir firma midem bulanıyor icra dairesine dilekçe yazdık lastiklerin incelenmesi ve maduriyetin giderilmesine bakalım 3 gün zamanı var ne olacak bu jd marka motoru aldım güne lahnet olsun

Yahya kardeşim, lassa baisi bu durumdan yararlanıyor olabilirmi? bu kadar küçüleceklerini tahmin edemiyorum da. Siz lastik almak istedikten sonra başka bir arkadaşınız üzerindende alabilirsiniz.