mazotta indirim

harman bitti mazot indi,keşke harman sezonunda olsaydı bu indirim benim tc ler 50 küsur milyarlık mazot yaktı bu sezonda :( şu anda mazot 2,85 e kadar inmiş...

Ynt: mazotta indirim

nt@hmet link=topic=6355.msg66764#msg66764 date=1219066533' Alıntı:
harman bitti mazot indi,keşke harman sezonunda olsaydı bu indirim benim tc ler 50 küsur milyarlık mazot yaktı bu sezonda :( şu anda mazot 2,85 e kadar inmiş...
Olsun kardeş bundan sonra kazayak çekilecek tarlalar ekilecek gübre çekilecek.Yine iyidir.Anca lütfetmişler :S

mazot çiplere ve diğer zenginlere 5 YTL bizim gibi işi gücüyle uğraşanlara 1 ytl olması lazım biraz katkı sağlasınlar bize biz olmasak bu millet ne yiyecek hersey dışarıdan zaten yiyeceğinde bir bölümü dışardan komple dışardan olsa ne bu sömürge gibi yaşarız yav

operator11 link=topic=6355.msg66876#msg66876 date=1219083809' Alıntı:
mazot çiplere ve diğer zenginlere 5 YTL bizim gibi işi gücüyle uğraşanlara 1 ytl olması lazım biraz katkı sağlasınlar bize biz olmasak bu millet ne yiyecek hersey dışarıdan zaten yiyeceğinde bir bölümü dışardan komple dışardan olsa ne bu sömürge gibi yaşarız yav

Yaw ciplerin ne suçu var, bende çiftçiyim, cipimde var, ama dizel değil :)

ÇağRı link=topic=6355.msg66926#msg66926 date=1219091562' Alıntı:
Sanırım daha üst düzey yaşayan insanları kast etti arkadaş...En güzeli tüp :D

Tüp güzelde kardeş, şimdi benim köy şehire 45km..git gel 90 yani...cipte 100 kilometrede 22lt yakıyor arazide...bir depoyla...Bir depoyla yaklaşık 250km falan yani...Düş doksanı, 160km yapar...En uzak tarla 16 km falan, 5 kez oraya gidebiliyorum anlayacağın...O nedenle benzin dolduruyoruz bide...Köye lpg istasyonu açılmazsa halimiz harap yani :)

ozan_06 link=topic=6355.msg67134#msg67134 date=1219163345' Alıntı:
Tüp güzelde kardeş, şimdi benim köy şehire 45km..git gel 90 yani...cipte 100 kilometrede 22lt yakıyor arazide...bir depoyla...Bir depoyla yaklaşık 250km falan yani...Düş doksanı, 160km yapar...En uzak tarla 16 km falan, 5 kez oraya gidebiliyorum anlayacağın...O nedenle benzin dolduruyoruz bide...Köye lpg istasyonu açılmazsa halimiz harap yani :)
Evet senin durmun kötü.Bizim iki tane araba var,biri tüplü diğeri tüpsüz.Ama bizim çiftlik elmadağ ' a 8 km.Elmadağın içinde bile var lpg.Tarlalar da hep eve yakın.Öyle bir sorun yok onun için.
Senin köy neredeydi abi?

ÇağRı link=topic=6355.msg67182#msg67182 date=1219171301' Alıntı:
Evet senin durmun kötü.Bizim iki tane araba var,biri tüplü diğeri tüpsüz.Ama bizim çiftlik elmadağ ' a 8 km.Elmadağın içinde bile var lpg.Tarlalar da hep eve yakın.Öyle bir sorun yok onun için.
Senin köy neredeydi abi?

Benim köy Polatlı ' ya 45 km...İnler...Köyde PO var ama sadece mazot bulunuyor, talep az olduğundan benzini iptaletmişler, ruhsat sorununu hallederlerse LPG alacaklarmış..Bende de iki araba var ama birisi Toyota Corolla, yeni daha, köye çok uygun değil, diğeri Grand Cherokee..o uygun ama sorunu anlattım işte...